coinpot

ayrıca moonliteco.in , moondoge.co.in gibi sitelerden claim yapılarak coinpot cüzdanına direkt aktarım yapılıyor. henüz withdraw yapacak miktara ulaşamadım ama kassam yapardım heralde. madenciliği de bilgisayarı o kadar kasmıyor gibi denenebilir.
ara sıra anlık olarak site açılmıyor şimdilik geri geldi çalışıyor. ancak uzun vadeli olarak coinleri bulundurmak için aşırı riskli bir wallet.

bundan bi ay önce filan domain adresini kontrol ettiğimde haziran ayında sona erecek şekildeydi. 1 yıllık domain almış adamlar. şimdilik sıkıntı yok diye çok güvenmeyiniz.
bu zamana kadar yaptığınız birikimleri yavaş yavaş realize etmeniz gereken ara wallet. şöyle ki son bir kaç gündür çok fazla "the service is unavaliable" uyarısı vermekte.

tavsiyem tüm birikimlerinizi dogecoin'e dönüştürüp transfer ücreti olmadan cryptopia, yobit vb. borsalara aktarmanız yönünde.
reklamlardan coin kazanmayı sağlayan wallet.

tabi aklı olan burada reklamlardan, sitelere girişlerden kazandığı haricinde başka coin yatırmaz. çok riskli site.

öyle hemen coinlerimizi başka walleta aktaralım olayı da zor oluyor. denildiği gibi kolay değildir. buraya da parantez açmakta fayda var. belli bir eşik değeri vardır. eğer o eşik değerini geçemezseniz aktarım yapılmıyor.
bu sorun dışında burada parasını tutan arkadaşlar zaten genel olarak telefon sipariş verip onun yerine elma gönderilen arkadaşlarla aynı seviyede insanlardır.
bu zamana kadar 2 kere dogecoin transferi yaptığım site. haftasonu biriktirmiş olduğum coincikleri bugün transfer yapacaktım ki: ''daha fazla detay
sunucularımızı ve veritabanlarımızı daha hızlı ve daha güvenilir bir altyapıya geçirme aşamasındayız. ne yazık ki, önümüzdeki birkaç gün içerisinde birkaç çalışma süresine sahip olmamız gerekecektir - bu, kazançlarınızı korumak ve aktarım işleminin mümkün olduğunca çabuk olmasını sağlamak içindir.
sabrınız için teşekkürler!'' uyarısını aldığım ve büyük hayal kırıklığına uğratmıştır. ens kısa sürede aramıza dönmesini umuyorum.
bitcoine bu site ile giriş yaptım.basit ve anlaşılır bir site.ancak uygun değerlere geldiğinde elimdeki coinlere nereye nasıl aktaracağım şu an için bilmiyorum.
bu arada daha sonra keşfettiğim faucethub buna göre daha çok kazandırıyor.
bu arada elinizdeki coinleri doge'ye çevirip kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz.dogre aktarim alt limiti 50 doge.200 doge aktardım bugüne kadar.
hemen hemen hergün mining yaptığım dash coinleri bitfinex hesabıma gönderttiğim site. ara sıra sitede gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı kesintiye uğrasada internet üzerinde bundan daha çok getiren bir siteye denk gelmedim.
buradaki coinlerinizi sakın dogecoin haricindekileri kullanarak transfer etmeyin.bitcoin olarak transfer ederseniz hem yavaş hemde komisyon yüksek olur.
2 kere doge transferi yaptım hiçbir sorun yaşamadım.
ayrıca birde btc cash veren sitesi varmış.ben yeni öğrendim.adresi;
http://moonb.ch/
sürekli binance' a bch gönderdiğim ve mining yaptığım scam olmayan tek sitedir. delikanlı gibi paranızı cüzdanıza 48 saat içinde gönderir. ayrıca 8 adet faucet sitesiyle de güzel bir gelir elde edebilirsiniz.
ara yüzü sade ve kullanışlı bir site fakat kesinlikle ama kesinlikle herhangi bir para yatırmayın ayrıca mining yaparken herhangi bir eklentiye onay vermiyorsunuz fakat herhngi bir onay vermeden nasıl sizin pcnizi kullanrak mining yapabiliyor oarası kafama takılan nokta.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler