coinpot

güzel bir cüzdan uygulaması. 10.000 satoshi olunca ödeme alabiliyorsunuz. bu cüzdana satoshi yığmak için ya coinpot çalışan sitelerde çalışma yapacaksınız ya da kendi içerisindeki web mining açık kalacak.

https://coinpot.co/
10bin satoshi ve üzerinde 1000 satoshi komisyon alan ancak 50 bin ve üzerinde 0 komisyon ile aktarım yapan cüzdan.

aktarım hızı yavaştır yanlız. yine de güzel iş görür.
bir kripto para madencilik sitesi. browser üzerinden cpu gücünüzü kullanarak mining yapıyor. şu an btc ltc doge dash gibi temel coinleri mining edebiliyorsunuz. bu siteden şahsen 4 kez aktarım yaptım. biraz geç aktarım yapsa da yapılıyor
bu tip browser uzerinden mining imkani veren siteler, donanimima zarar verebilme ihtimalinden ve acikcasi sistemimin ne icin kullanildigi konusunda kafamda soru isaretleri oldugu icin guvenilir gelmiyor bana.

ayrica bir e-wallet servisiymis bu ama neredeyse tum faucet siteleri buraya uye olma sarti aradigi icin bana gene guvenilir gelmedi.
tarayıcınız üzerinden istediğiniz altcoin ve bitcoin türevlerini monero olarak kazar ve size istediğiniz coin türünde öder. bu yüzden bitcoin kazmak için kullanılan gpu yerine cpu kullanır. ayrıca bu sitede coinler arası kur değişimlerinde herhangi bir komisyon almaz. şu anda her hangi bir coin miktarı depozit etme olasılığı yok ve bunun üzerinde çalışılıyor. maksimum 2 ila 3 gün içinde ödeme yapıyor.
kendi içerisinde anlık dogecoin ve lite coin kazdığım bulut sitesi.

bu siteyi aşırı faydalı buluyorum açıkcası. hiçbir program yada kod indirmeden site üzerinden bilgisayarınızıda neredeyse hiç kasmadan azar azar kasıyorsunuz. nasıl kullanmak konusunda size ufak bi taktik vermek isterim.
arkadaşlar siteyi şu şekilde kullanırsanız çok daha faydalı olur. uyuduğunuzda yada evde olmadığınızda tarayıcıyı açık bırakıp bulut mining yaparsanız, her türlü zarar edersiniz. elektrik masrafı bile yeterli.
bunun yerine bilgisayarınızı kullandığınız zamanlarda kenarda bi sekmede coinpot.co'yu açıp kazımınızı yapın.
iyi kazançlar dostlar.
http://bitfun.co ,http://moonliteco.in , http://moonbit.co.in , http://moondoge.co.in http://moondash.co.in sitesinden kazandığınız altcoin ve bitcoin' leri aktarabileceğiniz tek adrestir. bu adreste tüm birikimlerinizi birbirleriyle komisyonsuz olarak değiştirebilir ve belli miktarlara ulaştığında cüzdanlarınıza aktarabilirsiniz. tüm aktarımlar en fazla 48 saat içinde cüzdanınıza geçiyor. bu siteden toplamda 3 defa çekim yaptım ve hepsi sorunsuz olarak hesabıma geçti. sizlere tavsiyem tüm birikimlerinizi dogecoin' e çevirerek, dogecoinin yükselmesini beklemeniz. bu şekilde birikimlerinizi katlayabilirsiniz. ayrıca yukarıda sayılan tüm siteleri referans olarak arkadaşlarınıza önerirseniz arkadaşınızın kazandığının yüzde ellisini sizde kazanıyorsunuz.

not: linkler referanslı değildir.
ücretsiz coin dağıtan sitelerin belli bir kısmını bünyesinde bulunduran ve kendi içerisinde bu coinler arası anlık kur esasından takas yapabilen kullanışlı bir sitesi uygulaması da mevcut. yeni başlayanlar için tavsiye ederim. her alınan coini kendi cüzdanına gönderme özelliği müthiş
bir wallet sitesi farkları ise bir çok faucet sitesini kendisine bağlaması btc core ,bitcoin cash ,dash ,litecoin ve dogecoin'i destklemektedir üstelik ücretsiz bir şekilde bir kripto para birimini diğerine saniyeler içinde çevirebilmektedir al-sat yapanlar için muhteşem bir cüzdandır
site linki Coinpot.co
internetteki faucet sitelerinden kazandığınız satoshileri biriktirdiğiniz site, wallet olarak da düşünülebilir. ödeme eşiği şuan 10.000 satoshi
ayrıca alt coinler de biriktirip bir diğer coine çevirebiliyorsunuz şuanda bitcoin, bitcoin cash, litecoin, dashcoin ve dogecoin tutabiliyorsunuz hesabınızda, bir güzel özelliğide mining yaptığını iddia ediyor bilgisayarınızı kullanıp size ufak miktarlar olarak hesabınıza yansıtıyor. beraber çalıştığı 6 sitesi var bu sitelerden kazandığınız coinleri anında coinpot hesabınıza atabiliyorsunuz. yukarıda arkdaşın belirttiği linklere ek olarak 15 dk da 18 satoshi kazandıran siteyi de ben ekleyim http://bonusbitcoin.co refaranssız linktir.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler