coindesk

bitcoin ve altcoinler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz, piyasa hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayan enfes kaynak.

buradaki haberler o denli hızlı ve günceldir ki, crypto dünyası ile ilgili bir haber eğer asparagas değilse mutlaka bu sitede yayınlanmıştır. ayrıca ayrıntılı bitcoin fiyat grafiğine de ulaşmanız mümkün.

adresini de verelim tam olsun.
https://www.coindesk.com/
ben btc-dolar hesabı yapmak için kullanıyorum ama siteye de arada bir göz atıyorum. anlık btc-dolar hesabı yapmak için www.coindesk.com/calculator adresini kullanabilirsiniz.
2013 yılında kurulmuş olan coindesk, kriptopara dünyasının en meşhur haber kaynaklarından biridir. işin özellikle haber boyutunda en büyük oyuncularından biridir. bitcoin'in ne olduğunu bile hala tam olarak çözememiş olan büyük medya kuruluşlarının haberlerinde kaynak olarak kullandığı yerlerin başında gelir.

en az haber portalı kadar önemli bir diğer hizmeti de her yıl düzenlediği consensus zirveleridir. new york city'de düzenlenen bu zirveler sektörün diğer babalarını biraraya getirir. bitcoin'le ilgili en büyük buluşma denebilir. bu zirvelerden bitcoin'in geleceği hakkında çok kritik kararların çıktığı da görüşmüştür.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler