coin alım-satım siteleri

şimdi gördüğüm kadarıyla sitede birçok exhange sitesi başlığı açık durumda ve insanlar buralara tecrübelerini yazıyor. bu sebepten btc veya altcoin almak isteyenler için içinden çıkılmaz bir trafik oluşuyor. ben diyorum ki bitcoin veya altcoin alan, satan, kısa veya uzun zamandır bu işinde olan arkadaşlar fikirlerini bu başlığa yazsa da almayı düşünen, hangi siteden bunu yapacaklarını bilemeyen insanlar tek başlık altında tüm bilgilere ulaşsa.bence çok daha kullanışlı bir hale gelir.

şu an sözlükte cex.io' nun yaşattığı transfer sorunları ve onay güçlüğünden bahsedilirken, binance ve bitfinex başlıklarında iota almak isteyen insanların kafaları karışık insanların entrylerini görüyoruz.
benimde faydam dokunsun o zaman.
site denilen şey aynı zamanda borsa denilerekte adlandırılıyor. aklınıza normal borsa gelmesin ama. koineks, btctürk, koinim, paribu gibi siteler yerli borsa siteleri. bu sitelerde işlemler hem çok basit hemde anlaşılır. sorun yaşadığında müşteri temsilcisi türk en azından.
bu siteler ile kendinizi geliştirip el ve zihin alışkanlığını kazandıktan sonra büyük dünya borsalarına geçebilirsiniz. çünkü öncelikle borsa nasıl işler, al sat mantığı ne gibi şeyleri sadece yaşayarak öğrenirsiniz. ufak alışlar ve satışlar ile.

dipnot: en iyi kazanç genelde risk alımı olmayan kazançtır. tavsiyem olsun.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler