coğrafya şifreleri 2018

kpss ye hazırlanan biri olarak benim hocam uygulamasından sonra ikinci olarak keşfettiğim yararlı uygulama. uygulama coğrafya da bilinmesi gerekenler şifrelemiş ve rastgele bir konuda önünüze ezber bir bilgi çıkartıyor. insan beyni kodlamaya daha alışık olduğundan ve ezber yapılacak bilgiyi kodlayarak daha iyi akılda tutabildiğinden uygulama benim için çok yararlı oldu. kullanan arkadaşlar da fayda görmüş olacak ki uygulamam şu anda ismi hala coğrafya şifreleri olmasına rağmen güncel konulardan ve vatandaşlık konularından da ezber bilgiler veriyor. yolda, serviste, her hangi bir anda tekrar yapmak ya da ezber yapmak için son derece faydalı bir uygulama olduğunu düşünmekteyim. her hangi bir işte çalışanlar bilirler aynı anda hem iş hem kpss zor bir uğraştır yanında defter kalem taşıyamazsın ne zaman boş vaktin olacak bilinmez. bu yüzden bu uygulama bana ilaç gibi geldi. uygulamaya talep arttıkça tabiki uygulamanın aldığı reklamlarda arttı ve reklamlar uygulamada daha fazla yer kaplamaya başladı. ancak şu an insanı çok fazla rahatsız edecek şekilde reklamların yer almaması da bir diğer artı. zamanla bu reklamlar artar ya da rahatsız edici bir hal alır onu şimdiden kestirmek mümkün değil.
oldukça başarılı bir ders uygulaması.

başarılı ipuçları mevcut. başarılı bilgiler mevcut. ancak daha da önemlisi; içerisinde sunduğu bilgileri detaylıca kurcalama fırsatı bulduğum ve kpss konusundaki tecrübeden yola çıkarak rahatça söyleyebilirim ki paylaştığı bilgilerin büyük çoğunluğu nokta atışı bilgilerdir.

sınav hakkında çok sağlam bilgi veriyor. oldukça kaliteli içeriğe sahip. ama her başarılı uygulamanın en büyük sorunu olan reklamları nedeniyle birçok kişi tarafından kullanılmadan kenara atılacak uygulamadır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler