clixsense.com

internet üzerinden anket doldurarak doldurduğunuz anket bedeline göre dolar kazanabileceğiniz site. scam olup olmadığını henüz bilmesem de hakkında iyi yorumlar okudum. aktarım yaparsam bilgiyi güncellerim
internetten para kazanma yöntemidir. ancak internetten oturduğu yerden para kazanmak isteyen şoparlarin bolluğundan eskisi kadar kazandırmıyor eskiden ayda 100-150 dolarları görüyordum ama artık o kadar düştü ki kazanç bıraktım. iyimi.com a yazmak çok çok daha karlı (bkz:smiley) ama yine de zamanı bol olanlar kovalayabilirler öğrenciler için sigara parası çıkar yine
internetten anket doldurarak ve görev yapılarak para kazanılan site. yakın zamana kadar reklam tıklanarak para kazanılabiliyordu fakat bu sistemi ve premium üye sistemini tamamen kaldırdılar. ödemeleriniz 10 dolara ulaştığında ufak bir komisyon karşılığında payza, neteller gibi ödeme araçlarına aktarabiliyorsunuz. ben toplamda bu siteden 30 dolar kazandım ve payza aracılığı ile elime 68 tl gibi bir rakam geçti neredeyse 40 tl kesinti oldu. bu siteden çok güzel paralar kazanılabilir, ileri düzey ingilizce konuşma yeteneğiniz ve bilgisayar başında geçirecek vaktiniz varsa günde 50 dolar kazanmak işten bile değil. özellikle öğrenci arkadaşlar buraya uğrasınlar.
denemeye karar verdim ancak pek de karlı olmadığı yönünde kanaat oluşturan kullanıcılar duydum. öğrenciler için illa ki günlük kayda değer sonuçlar verebilir. denemekte fayda var.
yıllardır üye olduğum ve anketleriyle 1,5 ayda bir 10 dolar biriktirebildiğim güzel bir site. zamanında paypal ülkemizde aktifken ödemeleri paypal'e aktarabiliyor, oradan istediğimiz gibi kullanıyorduk. şimdi payza, dwolla, payoneer, skrill veya tango card seçeneklerini kullanarak hesabınızdaki parayı çekebiliyorsunuz. çektiğiniz paranın hesabınıza geçmesi 2-5 iş günü sürüyor, şimdiye dek daha fazla sürdüğünü görmedim.
internette yaklaşık 7-8 sene önce anket sitelerinden dişe dokunur bir para kazanılabilirken şuanda gözlerini bozmanıza değmeyecek bir mebla kalmaktadır. tabi 10 sene önce çin-hindistan-endonezyada ki üç kuruşla geçinen farmingci tayfa internette bu kadar fink atmıyordu. geçmişte hoş bir hatıra olarak kalmıştır anket doldurarak para kazanılabilen günler. birde artık bu siteler vpn ile farklı bir avrupa ülkesinden bağlandığınızı anlayabiliyorlardır diye düşünüyorum dolayısıyla üst gelir grubu anketi yada ülkeye spesifik anketler artık gönderilmiyordur diye düşünüyor.
burada uğraşacağınız vakit yerine bir yerde işe girerseniz buradan 2 ayda kazanacağınızı 5 günde kazanırsınız.yani vakit kaybı,paradan daha önemli bir şey varsa o da zamandır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler