clash of clans

supercell in ürettiğ android ve ios platformunda en çok oynanan stateji oyunlarından birisidir.

kendimce oyunda önemli gördüğüm yerlerin altını çizmek isterim.eğer oyunda eğer başarı sağlamak istiyorsanız.

1-zamalamayı çok iyi ayarlamak zorundasınız ve depolarınız doluysa oyun ekranını sürekli açık tutarsanız size savaş açamayacaklarından elinizdeki envanteri bir süreliğine de olsa güvende tutabilirsiniz.
2-internet üzerinden en iyi savunma dizilimlerini öğrenip köyünüzü ona göre tasarımını yapın.
3-ne kadar hangi çeşit asker basacağınızı yine klandan yada internetten araştırarak basarsanız.ve geliştrimeleri bastığınız askerlere göre yaparsanız kısa süre içinde altın olabilirsiniz.
4-fakat belli bir süreden sonra ilerlemek için zaman gerekli çünkü o köy duvarlarını her atlattığınızda 2 katı iksir altın harcadığınızı gördükçe oyundan bir kopma isteği gelebilir.
5-eğlenceli buluyosanız bu noktada devam edebilirsiniz.

fakat dediğim gibi gelişmek için emek isteyen bir oyun.
zamanında deli gibi oynadım.3 sene kadar.heralde bu oyunu bırakmam yaşlanana kadar oynarım fln diye düşünüyordum ama nezamanki oyunu fulledim, artık tek yapacak şey kupa kasmak kaldı bıraktım.
o kadar zaman, emek boşa gitti tabi.
ha eğlendimmi evet.
arkadaşlar kuzenler fln güzel bir klanımız vardı.klan savaşları oldukca eğlenceliydi ama online oyun işi böyle.heves bir süre sonra kaçıyor.
allahtan para harcamamıştım.
4 senedir aralıksız oynarım. oyunu para harcamadan fullemek imkansızdır çünkü hemen hemen 3 ayda bir güncelleme geldiğinden dolayı fullediğini sansan bile yeni gelen özellikleri tamamlaman bir sonraki güncellemeyi buluyor buda oyunun bunca zamandır bu kadar çok kişi tarafından oynanmasını sağlayan yegane şey bence. ya paranı harca herşeyi fulle yada oyuna yeteri kadar zaman ayır bir sonraki güncellemeye kadar herşeyini fulle. oynama tavsiyesidir :)
bir yerden sonra bağımlılık yaparak size para yatırtmak için elinden geleni yapıyor. bulaşmamak gerek bana kalırsa :)
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler