cinemaximum

hep iyi şeyleri de övecek değiliz diyerek bu lanet sinema şirketi konusunda tüketici dostlarımızı uyaralım.

bilet fiyatından tutun, mısır&kola gibi sinemanın olmazsa olmazı gibi temel ürünleri dudak uçuklatan fiyatlardan satan, müşteri memnuniyetine üç maymunu oynayan, müşteri neyi ne zaman ve ne kadar istiyor gibi soruları umursamayan, sadece kendi bildiğini okuyan, tekelleşmeye çalışarak iyi bir halt ettiğini zanneden tüketici düşmanı, sadece kendi cebini düşünen bir firma.

eğer ki yaşadığınız yerde cinens vb. gibi sinema şirketleri varsa onları tercih edin. yoksa da ayda iki kez gidiyorsanız bir kez gidin. fazla para kaptırmazsanız belki azalarak biterler ya da nerede yanlış yaptığını araştırırlar.

ar-ge, ar-ge, ar-ge diyorum.
her filmden önce 20 dakika reklam izleten, bilet ve yan ürünlerin fahiş fiyata satan, bilhassa son dönemlerde salon konforunu da göz ardı ederek, ben bu biletleri zaten her türlü itelerim zihniyetindeki sinema şirketi.
ülke standartlarının üzerinde fiyatları. özellikle bilet dışı yan ürünlerde cidden pahalılar. ancak turkcell kampanyası ile bir alana bir bedava kampanyasından dolayı ara sıra tercih ediyorum. verilen parayı haketmiyorlar belki ama salonları keyif verici genelde.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler