chuwi 10.8

çin'den alınan ve vergileriyle birlikte yaklaşık 650 tl'yi bulan içerisinde ddr3l-4gb ram ve 64gb hahfızaya sahip, istenildiği takdirde içerisine hafıza kartı takılarak hafızası artırılabilen notebook'çuk. pil seviyesinin 8400mah olmasıyla birlikte 12 saate varan kullanım süresiyle tatmin edicidir. w10 ve android 5.1 (7.0 güncellemesi olsaymış iyiymiş) sürümünü barındırır. bana göre tablet kategorisinden çıkan notebook'çuk. hızı başlarda gayet iyidir fakat hafıza alanını düşürürseniz yavaştan kasılmalar hissedebilirsiniz. hafızasını 128gb yapsalarmış tadından yenmezmiş aslında ama bir mühendislik öğrencisi olarak matlab programını bile kullanıyoruz kendisinde
her gearbest'e girdiğimde kontrol ettiğim laptop.1 yıldır hep "ulan şundan bir tane alsam ya" diyorum ancak yurtdışından getirteceğim bir ürüne 650 tl de bayılmak istemiyorum.sonuçta ne olur ne olmaz bilmiyorum ve hiçbir tecrübem yok.

laptop'un en beğendiğim özelliği kesinlikle pil süresi.şu anki laptopumun bataryası öldüğünden en fazla 25 - 30 dk dayanabiliyor.o 12 saati o kadar çok merak ediyorum ki anlatamam.
kamerası neredeyse hiç bir işe yaramayacak kadar kötü çözünürlükte çekim yapar hoprlörüde baya bir dandiktir müzik zevki yaşatmaz. fakat cihaz fiyatına göre gayet hızlıdır ve kasasıda taş gibi sağlamdır.
aliexpress gearbest banggood geekbuying chinavasion amazon sitelerinden sipariş verilebilir.tablet pc modelinin fiyat performans olarak en cazip ürünlerinden bir tanesi.fakat yapacağınız işlemleri düşünerek almakta fayda var.

eğer sadece office uygulamalarına erişmek için kullanacaksanız alternatifleri çok fazla ama ben windowsa bağlı programlarda çok fazla işlem yapıyorum ve taşınabilir bir cihaz arıyorum diyorsanız tercih edilebilir.
xiaomi notebook pro 12 inc tercihi daha mantıklı görünüyor. özellikle kasalarını karşılaştırınca.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler