chevrolet aveo hatchback

2013 senesinde ailemle birlikte sahip olduğumuz arabadır kendisi. babam chevrolet amerikan arabası ondan şaşmayalım diye aldı. birde ödeme olayı çok cazip geldi bize neredeyse kuponla dağıtıyolardı. arabanın yol tutuşu ve iç konforu güzel. biz en boş arabayı almış olmamıza rağmen iş görüyordu. km başına 40-45 kuruş yakıyordu. fakat bu arabalar ucuz iş gücünden dolayı çinde üretiliyor ve servis olayı sıkıntı. hatta bi ara chevrolet türkiyeden çekiliyor diyorlardı ne oldu bilmiyorum.
birkaç sene evvel türkiye'den çekilen chevrolet'nin b segmenti otomobili. en az 2024 yılına kadar yedek parça ve teknik servis desteği devam edecektir.

http://www.chevrolet.com.tr/owners/chevrolet-ceases-sales.html
chevrolet crue ne kadar başarılı bir otomobilse bu otomobil de tasarım yönünden o kadar başarısızdır gözümde.bence ikisini aynı mühendis üretmemiş önce aveo hatchbacki üretmişler bakmışlar bu olmadı biz becermedik ardından cruze u üretmişler biri markayı göklere çıkarır biri yerlere batırır o derece.
kendisi sokakta "fakir polosu" diye geçer. tasarım olarak andırıyor dahi denilebilir. otomobil fiyat olarak sınıfına göre makuldür ancak kalite olarak da sınıfının öne çıkan modellerine göre eksikleri vardır.chevroletin türkiye piyasasından çekildiği ve halkın bu markanın ürünlerine tereddütle baktığı bu günlerde hayli ucuza alınır ve paşa paşa binilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler