chess.com

satranç oynamak, öğrenmek isteyenler için en iyi web sitesi. aynı zamanda ios ve android için uygulamaları da mevcut. derslerle satrançtaki incelikleri öğrenebiliyorsunuz. bilgisayara ya da arkadaşlarınıza karşı da oynayabiliyorsunuz. size öğrenme aşamasında bir çok şekilde yol göstererek yardımcı oluyor. premium seçeneği var ancak almadığınız takdirde reklam göstermiyor; bazı özelliklerde günlük kota oluyor. reklam göstermemesi başlı başına diğer uygulamaların önüne geçiriyor zaten.
internet üzerinden satranç oynayacaksanız en iyi iki siteden biridir.ücretli olması devantajı olmakla beraber sunduğu büyük çalışmlarla oyuncuları cezbetmektedir.
en sevdiğim özelliklerinden biri para vermedim diye reklam vermemesi.kısıtlamalar koyuyor ancak saçma sapan reklamlar görmekten kurtuluyoruz.satranç oynamak isteyen, öğrenmek isteyen, kendini geliştirmek isteyen herkesin bu siteye kesinlikle uğraması gerekiyor.hem online hem de offline (botlara karşı) oynayabiliyorsunuz.ayrıca özel hamleler öğrenmenizi de sağlayabilir.oldukça başarılı bir site.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler