chatroulette

ilk çıkış amacı gerçekten oldukça yaratıcı ve güzel olan ama zaman geçtikçe uygunsuz içeriklerden kullanılamaz hale gelen bir web tabanlı platform. uygulamanın amacı kullanıcı hesabı oluşturmadan seçeceğiniz bir username ile hemen o an sitede aktif olan anonim kişilerle rastgele görüntülü konuşmak ve chat yapmaktı. site giriş yaptığınız anda önünüze rastgele kullanıcılarla sizi eşleştiriyor ve konuşmaya başlamanızı sağlıyordu. bir yerden sonra sitenin içeriğinde mastürbasyon yapmayan kişi bulmak çölde su kaynağı bulma haline gelmişti. bu da yavaş yavaş siteyi öldürmeye başlamıştı. en sonundaysa öyle bir duruma gelmiştir ki insan girip de açmaya korkuyor artık.
çıktığında herkes girip başka memleketlerden insanlarla her konuda sohbet edip, karşısındaki tanımadığı için bütün sırlarını anlatıp içini dökebiliyorken bir süre sonra geldiği konum itibariyle girip yarım saat vakit geçirirseniz ömürlük penis görebilmeniz mümkün. her memleketten, her dinden, her milletten insan şaldır şuldur bunu yapıyor. uzaylının biri birgün bu siteye girerse bize saldıracağı varsa da saldırmaz. bunlar bizi şey yapar diye.
burada yarım saat zaman geçirirseniz 10 senelik sünnetçiden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz üniversite hazırlıkta full buralarda takılıyorduk. ama onun dışında pozitif yönleride yok değil. misal ingilizce çağımızın gerektirdiği bir konu , ne kadar dil kursuna gitsekte kurstan çıkınca yine türkçeye döndüğümüz için pek verimli olmuyor. yurt dışı desek gitmesi ekonomik açıdan yıpratıcı bu site sayesinde polonyalı litvanyalı amerikalı insanlarla yüzyüze konuşma şansına eriştim hala daha görüşürüz. ama tabi yaş ilerleyince bıraktık artık siteyi :d

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler