casper via p2

casper'ın çıkardığı fiyat performans telefonu. casper'ı duyunca akıllarda soru işaretleri kalıyor ancak duyduğuma göre telefonları oldukça kaliteliymiş.bu modelde tam bir giriş-orta segment telefonu.

telefonun donanım özelliklerine bakacak olursak gücünü mediatek mt6753 işlemciden alıyor.telefon 5.3" 720p çözünürlükte ekrana sahip.telefon 3 gb ram e ve 4000 mah bataryaya sahip.telefonun en dikkat çeken kısmına gelecek olursak telefonun ön kamerası tam 20 mp.arka kamerası ise 13 mp. ancak 1200 tl lik bir telefon 20 mp kamera sunsada ne kadar başarılı bir performans verebilir bilemiyorum.

ekstra olarak söylemek istediğim işlemcisine dikkat edilmesi gerektiği, mediatek işlemciler ya çok zayıf ya da çok performanslı oluyorlar.bataryaya baktığımızda ise 1 günü rahatlıkla çıkarabileceğini söyleyebiliriz.
abi uzak durunbu modeldende markadanda. gerçekten telefon konusunda çok başarısız ürünleri var. hiç tavsiye etmiyorum. özellik ve fiyat bakımından güzel görünsede zamanla telefonları sorundan soruna zıplıyor.
kanser eder sizi benden söylemesi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler