canon pıxma g4400

tonerlerin aşırı pahalı olmasından ötürü yıllarca doldurma kartuşlarda uzmanlaşmış bir memleketin orta yaş üstü insanlarını bu ürünü almak için ikna etmek çok kolay.

canon ve rakipleri bu noktada önemli bir adım atarak profesyonel olmayan bu çakma dolum yöntemini profesyonelleştirdiler. ortalama düzeyde baskı ihtiyacı olan şirketlerde ve ev düzeyinde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir yazıcıdır kanımca. nitekim yıllarca bir çok yazıcı kullanmış babam baskı maliyetlerini düşürmek adına ofislere bu yazıcıları getirdi tavsiyemle. 2-3 aylık yoğun kullanım sonrasında aldığım yorum "baskı maliyetleri çok uygun ve kolaylıkla doldurulabiliyor" oldu.

tarayıcı, faks, fotokopi gibi ihtiyaçlarda da kullanılabilen cihaza wi-fi ile erişilebiliyor. bu kadar övmemizin yanında bir temel durum var ki can sıkıyor. "abi neden çift taraflı baskı yapamıyoruz ?"

çoklu baskı yapmam dolayısıyla sayfayı tek tek çevirebilmem mümkün olmadığından kağıt sarfiyatına aşırı dikkat eden biri olarak beni bu ürünü şahsi kullanımım için edinmek fazlaca düşündürüyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler