canon 500d

öncelikle portatif, askısı ile beraber olabildiğince kibar ve tripod ile tamamiyle şık olabilen bir cihazdır efendim kendileri.

profesyonel dış ve iç çekim için uygundur. odaklama ve pozlama, doğal konstrat ayarı, dijital ekranı ile birlikte mükemmel özelliklerin birçoğuna aynı anda sahip olan bu cihazın, ortalama 1500-1700 tl arasında satılıyor olması fiyatı konusunda olumlu izlenimler yaratır.
tavsiye ürünüdür efendim.
canon ürünleri yelpazesi içinde orta-üst grupta olarak sayılabilecek bir cihazdır.

gelişmiş lenslerin dahi hakkını verebilen bu alet için uyumlu tripod ile sizi profesyonel bir fotoğrafçı yapabilir. ikinci elde fiyatı fazla düşmez fakat acil paraya ihtiyacı olan birisi ciddi fiyat farkıyla satabilir.
aldigim ilk günden beri şarjında sorun yaşadığım cihaz. benim gibi bir acemiye bile güzel çekim yapma şansını tanısa da çekim bitmeden şarjinin bitmesi anlaşılır değil.
aldigim ilk günden beri şarjında sorun yaşadığım cihaz. benim gibi bir acemiye bile güzel çekim yapma şansını tanısa da çekim bitmeden şarjinin bitmesi anlaşılır değil.
canon ürünleri yelpazesi içinde orta-üst segmentte sayılamayacak olan bir cihazdır
canon yelpazesinde canon 80d-canon70d orta-üst segmenti oluşturur üst segment için ise ;
(bkz:canon eos 2d) (bkz:canon eos 5d mark 2)
canon 500d modeli cihazı d-slr makineler ile tanışmak için ideal başlangıç modellerinden birisi olmuştur. zaten canon modellerini ele alırsak, 500, 600, 1000 gibi üç basamaklı ve dört basamaklı makineleri her zaman başlangıç düzeyinde fotoğrafla ve dslr makinelerle ilgilenenler için dizayn edilmiş cihazlardır. sonrasında iki basamaklı olarak 20, 50 gibi üretilen modelleri başlangıç düzeyinin üzerinde profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ve dslr makinelerle ilgilenenler için ideal makinelerdir. son olarak 5d mark ii, mark ii, 7d gibi hem mark serileri hem de tek haneli modelleri artık fotoğraftan para kazanan, gerçek anlamda fotoğrafı profesyonel düzeyde yapanlar aynı zamanda video ve film işleriyle uğraşanlar için tasarlanmış çok gelişmiş dslr makine modelleridir.
500d modeli de yıllardır süregelen şekliyle canon'un 600d ve 1000d ile birlikte en çok tercih edilen ekonomik başlangıç makinelerinden birisi olmuştur.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler