call of duty ww2

3 kasım 2017 de çıkış yapan oyunun ilk fragmanı nisan ayında yayınlandı. sledgehammer tarafından geliştirilen ve activision tarafından yayımlanan oyun ps3 xbox one ve windows platformları için çıkmıştır. serinin 14.oyunu olan ww2 tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahiptir. cooperative zombi modu da bulunan oyunda 21 parça müzik de bulunmaktadır. wilbert rogret ıı tarafından da bestelenmiştir. önemli kişiler iseşöyle listelenebilir:
yönetmeni bret robbins
ve dennis adams dır
sanatçıları hoe salud
türü ise fps olup fragmanlarından yola çıkarak battlefield 1 in tahtına göz diktiğini söyleyebilirim. bence bu yılın en iyi 5 oyunu arasında yer bulacak kendisine.
sürekli aynı yaşanmış hikayeleri önümüze sunmaktan bıkmadılar. fransa paris'in özgürlüğü hariç oyunun yarısından fazlasını zaten önceki versiyonlarında oynadık. koca 2.dünya savaşında hikaye mi kalmadı ? sürekli d-day, almanya'ya giriş, aman köprüyü patlatmasınlar... farklı bölümler yok mu tabiki de var fakat battlefield 1 ile kapışmak için bunu çıkarttıklarını düşünmüyorum, ayrıca battlefield 1 ile yarışabileceğini düşünmüyorum. öylesine çıkarılmış bir oyun gibi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler