bytecoin

yeni bir kripto para. litecoin ve monero ile beraber umut veriyor.

https://bytecoin.org
en düşük değere sahip altcoinlerden biridir. değeri yaklaşık 18 satoshidir. 2014 yılından beridir de bu civarlardadır, pek yükselip düşmez. yalnız bu yılın mayıs ayında 300 satoshiye kadar çıkmış sonra tekrar düşmüştür.
1500 civarında altcoin'den sadece bir tanesidir türk bitcoin borsa sitelerinde ve hatta çoğu dünya borsasında şuan kabul edilmemektedir ,ama kabul edenlerbittrex bitfinex
umut vermeyen altcoindir kendisi.

şuan için 0,0016 dolar karşılığı vardır. en yüksek dolar karşılığı ise 0,0040 olmuştur. umut verdiğini düşünmemiz için bir sebep yoktur aslında. evet değerlenebilir ama paranızı katlayacak daha sağlam altcoinlerin mevcut olduğunu düşünüyorum.
monero, etherium, ıota.
bu 3'lü ittifak sağlam ve uzun vadeli yatırımlar için kar sağlayabilir. ıota çinde muazzam bir altyapı ve destek ağına sahip. rez alın katlayacak.
şu anki değeri 1 cent civarı olan, 64 satoshi'lik bir altcoin.

ponzi olduğuna dair şüpheleri hala üzerinde barındıran coin, en son mayıs 2017'de pump yemişti. bu dönemlerde yeniden bir pump olacağına dair duyumlar mevcut. uzun vadede ufak da olsa yükselmesi beklenen coin'lerden biri olacağı gözüyle bakılıyor.

https://coinmarketcap.com/currencies/bytecoin-bcn/#charts
son 2 3 günde kendini neredeyse 2 ye katlamış olan ve minergate.com da miningi monerodan sonra en karlı olan coindir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler