bynogame.com

parayla bir çok popüler oyun için itemler / skinler / kasalar / keyler alıp satabileceğiniz, twitch yayıncılarına bağış gönderip yayında mesajlarınızı okutabileceğiniz, 1 liranız bile olsa siteye gönderip kullanabileceğiniz oyuncu dostu oluşum.

kullanıcı desteği oldukça iyi ve hızlıdır. yabancı muadillerine göre oldukça başarılıdır. ayrıca site üzerinden popüler yayıncılar / youtuberlar için kıyafetler de satılmaktadır.

https://www.bynogame.com/tr
esl türkiye etkinliği için bilet satın aldığım yer.bir sorunla karşılaşmadım tavsiye edilir.anladığım kadarıyla kullanıcılar kendi aralarında da item ticareti yapabilmektedir.
kurucularının can kömürcü ve murat kömürcü olduğu internet sitesi.knight online metin 2 lol vs go gibi binimum internet oyunlarının oyun içi paralarının ve kostümlerinin satıldığı yerdir.

izmir de bir cafe bir öğrencinin knight online için oyun parası talep etmesi üzerine işleri o yönde büyüten ve geliştiren 2 kardeş türkiyede yeni bir pazarın içinde güzel bir şirket ve site açarak işleri gayet büyüttüler darısı diğer girişimcilerin başına.
bence en önemli özelliği twitch yayıncılarına bağış yollamayı sağlamasıdır.bunun dışında item / skin / case / key v.b. bulup uygun fiyattan satın alabilirsiniz veya satabilirsiniz.ben bu sitede bir bıçağımı satmıştım ve çok çabuk ilgilenmişlerdi, çok kısa süre içerisinde para hesabıma yatmıştı.
sadece bir kez kullandım ama güvenlik prosedürlerinden çok memnun kaldım. gece yarısında canlı destek almıştım. özellikle knight online gibi dolandırıcıların cirit attığı ortamlarda item alım-satımı için güzel bir pazar.
400 500 tllik alım ve satım yaptığım sitedir. kesinlikle denendi onaylandı güvenilir. sitede yaptığınız satışlarda ucuz koyarsanız sizi başlara atmakta ve indirim diye uyarmakta bu şekilde ucuz malzemeler daha hızlı satılmaktadır. site yaptığını satışlardan komisyon alır.
hedef kitlelerine nasıl ulaşacaklarını çok iyi bilen bir firma bunlar. şöyle anlatayım ; bu tarz online oyun oynayan çocuklar ne tür müzikler dinler? tabiki rap. bu arkadaşlarda ne yapıyorlar gidiyorlar türkiyede tanınmış rapçilerle anlaşıp kliplerinde yada videolarında reklamlarını yapıyorlar. gerçekten muazzam strateji.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler