bylock

haberlerden okuduğum kadarıyla anladığım bu uygulamayı kullanabilmek için referansla kayıt olmak gerekiyor. yani play storedan indirdim kullandım bilmiyordum diyemiyorlar. bu sebeple delil olarak kullanılmış mahkemede. kullanıcıları referansla almak başlarda onlar için güvenlik duvarı oluşturmuş ancak mevzu patladığında kendi topuklarına sıkmış olmuşlar.
fethullahçı terör örgütü (fetö) üyelerinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması. yargitay verdigi bir kararda bir kisinin bu uygulamayi kullanmasinin, o kisinin fethullahçı terör örgütü uyesi olduguna delil olarak kabul etmistir. su anda server’i calismamaktadir. server donanimi ele gecirilmis, icerisindeki tum yazismalar detayli bir sekilde incelenmektedir
fetöcülerin allah bin belasını versin. inşallah dahada beter olacaklar. fakat bir yazılımcı gözüyle olaya baktığım zaman eğer çift taraflı şifreleme kullansalardı şuanda halen aramızda olurdu bu şerefsizler. iyi ki kullanmamışlar. ama kodlayanlar gerçekten salakmış. üzgünüm.
meslektasim avukat ali aktas’in cabalariyla bu uygulamayi indirmedigi halde, namaz vakti, kible bulucu gibi uygulamalarda cikan reklamlardaki 1x1 boyuttaki bir pikselin, bylock’un kullandigi server ile baglanti kurdugu tespit edilmis. bu sayede 200 bine yakin, bylock indirmedigi halde bylock kullanan listesinde gozuken kisinin bir nevi hayatini kurtarmistir.

https://youtu.be/fMqDFd0QWbI

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler