btcstorm

kayıt olduğunuzda size 30gh/s hash gücü veren ve bu hızda kazı yapmanızı sağlayan site.isterseniz ücret ödeyip hash gücünüzü arttırabiliyorsunuz.ben şahsen hesabımı dün açtım ve dünden beri 62.000+ birikti.araştırmalarım genelde olumlu bir izlenimle geçse de "nereden geliyo bu değirmenin suyu" diye düşünmedim değil.nacizane tavsiyem herhangi bir yatırım yapmıycaksanız hesap açıp,hiçbirşey yapmadan kazanılıyor mu diye denemekte fazda var.
not:birçok sitede olduğu gibi bir miktar birikince çekebiliyorsunuz.(en azından defalarca gir-çık yapmanıza gerek yok)
adres: https://btcstorm.cloud
edit:ref linki yasakmış,silindi.
edit 2:site patlamış.
30gh/s hash gücü vermektedir. miningi dolar ve btc arasında pay edebilmektesiniz. tavsiye üzerine kayıt olmuş bulunmaktayım withdraw başarıyla gerçekleşirse güncelleyeceğim. ancak bu tarz sitelerde güçlü bir referans yoksa para yatırmanızı önermem ponzi çıkabiliyor. saniyede 1 satoshi kadar kazandırıyor.
hiç yatırım yapmadan minimum çekim talebi olan 0.001 btc'ye ancak 5-6 ay sonra ulaşılabilen sitedir ki bu tarz sitelerin birçoğu 5-6 ay ancak dayanıyor. genellikle önce giren kazanır mantığıyla çalışan bu sitelerde, yatırım yapan üyeler sayesinde ilk üyelerin paraları ödenebiliyor. e tabi sistemin doğası gereği sürekli bir yatırım olmadığı için sonraki üyelere ödenecek para bulunamıyor ve site sahipleri de topladıkları yatırımlarla birlikte kayboluyor. site iyi tanıtım yapıp, yöneticileri de kaçmakta aceleci davranmazsa site biraz daha uzun süre dayanıp biraz daha fazla üyeye ödeme yapabilir tabi ki. ama her durumda yatırım yapılması son derece risklidir.
kesinlikle scam olduğunu düşündüğüm bir bulut sitesidir nedenlerine gelecek olursak
neden 1: normalde 9 basamaktan oluşan feucet ve mining siteleri varken her ne hikmetse bu sitede 11 basamak vardır yani aslında 100 satoshi kazandığınızı zannederken 1 satoshi kazanıyorsunuz bence bu bir sahteliktir, hadi diyelim ki ben çok art niyetliyim yada adamlar yanlışlıkla 0 ları fazla koymular o zaman geçelim neden 2 ye
neden2 :hadi diyelim 0 lar fazla öyleyse kazandığınız satoshileri 100 e bölerseniz 30gh/s hızı da yalan oluyor böyle bir siteye güvenilmez en azından para yatarmınızı tavsiye etmiyorum
deneme amacıyla hesap oluşturduğum cloud mining sitesi. btc değil de dolar üretimini seçtim. ancak aktarım için minimum 2dolar birikmiş olması gerekiyor. daha yolum var aktarım yapabilirsem editlerim
patlamış olan mining sitesi. üç gündür erişilemiyor. bugüne kadar ödeme yaptılar mı bilmiyorum fakat içeride withdraw etmemişler creditlerini artık unutabilirler.
patlamış olan sitedir.tekrar açılır mı merak etmekteyim.
patlamıştır ve muhtemelen buna benzer diğer siteler sierrahash ve dioxen de aynı sona varacaktır. bilmediğim başka siteler de varsa akıbetlerinin farksız olacağını düşünüyorum. bitcoin böylesine değerlenmişken kimse kimseye hayrına bitcoin vermez. verenler de freebitco.in gibi minimal oranlarda verir.
evet arkadaşlar şimdi size bu site ile ilgili bilinmeyen bir tanım yapıyorum: patlamış sitedir. *

gelelim bu site ve bu site benzerleri hakkında eğri oturup doğru konuşmaya.

arkadaşlar piyasadaki bu site ve buna benzer sitelerin %90'ı scam yani fake/sahte/yalan desek yanlış olmaz. son dönemlerdeki bitcoin fiyatının artışı sebebiyle bitcoin'den anlayan anlamayan herkes bu işin uzmanı gibi davranıyor. bu sitelerin hiçbiri mining yapan siteler değil. bu sitelerin temel amacı para ver-faiz al siteleridir ve bitcoin ile de alakası yok. bu tarz siteyi ben de açabilirim. bitcoin yerine tl vaad edebilirim. yani siz 0.5 btc yatırıp yatırdığınız bu btc'yi 1 ayda amorti ediyor, 1 aydan sonra da kâra geçiyor iseniz bunu tl, dolar, euro veya sterlin şeklinde de yapabiliriz. ben bir site kurup size bana 100 lira ver, 1 ay sonra 100 liranızı amorti edip kâra geçin şeklinde vaadde bulunabilirim. buradan da eşek değilseniz anlayacağınız üzere olayın mining ile bir ilgisi yok. miningi geçtim btc ile de ilgisi yok. umut tacirliğinden başka bir olayı yok bu sitelerin.

velhasıl kelam bu sitelerle işiniz olmasın. btc konusunda yıllardır deneyimli olan arkadaşların bu siteyle işi olmaz da btc konusunda hevesli yeni arkadaşlar çok damlıyor bu sitelere. bu yeni arkadaşların şimdiki hevesi de sierrehash diye bir site. biz uyarımızı yapalım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler