btcminer

ponzi bir sözde mining sitesi. bitcoin adresinizi verin sizin yerinize mining yapalım 500.000 satoshi olursa ödeyelim diyorlar sonra bir bakıyorsun bitcoin hesaplarını toplayıp btcstorm gibi ortadan kayboluyorlar. bu gibi sitelere gerçek bitcoin adreslerinizi vermeyin. en azından domaintools.com gibi sitelerden whois sorgulayın ve namecheap yazıyorsa sahibinde bilin ki ponzidir. ben zaten hepsinin bir adama ait onun da bitcoin adreslerini toparladığından şüpheleniyorum. birgün karşımıza aha ip adresi bu bitcoin adresi de bu e-mail adresi de bu diye çıkarlarsa hiç şaşırmam. ayık olun.

https://www.btcminer.services
ponzi olduğu kanıtlanmıştır. 500.000 olmasını bekledim ve oldu. olduğunda withdraw yaptım ve ödeme talep ettim önce bir pending moda aldı oh güzel tam diyordum ki bir baktım notice ekranı ve vay efendim biriktirirken çift ip kullanmışsınız da premium olunca bu sorunlar yokmuş mutlaka premium olun filan.

lafın kısası ponzidir itibar etmeyin.
ponzi olduğu çok belli btcminer'ın. ponziler genelde sırıtırlar verdikleri yüksek kar marjlarıyla. btcminer'da tam olarak böyle zaten. baya baya yükse bi kar veriyor ve buda çok mantıksız.
para kazanacam diye 3 kuruşunuzu kaptırmayın para yatırmanızı isteyen sitelere. yatırın ilk 20den bi coine 100 tl 2018de x-3-4 alın.
bu tür sitelerde öncelikle btc adresi ve e-mail adresi ile üyelik açılabilir. sonra ekranda bir sayaç sürekli olarak satoshi miktarını gösterir. belli bir satoshi ye geldiğinde ödeyeceğini söyler. tabi o miktara geldiğinde ya site kapanmıştır yada çekim talebi verdiğinizde sürekli olarak beklemede olduğunu görürsünüz. btcminer de aynı bu şekildedir. hatta bazıları btc yatırırsanız daha fazla kazandıracağını vaadeder. belki önce bir miktar ödeme yapar ama sonuçta kocaman bir hayal kırıklığı...
benimde aynı şekilde 500.000 olmasını bekledim ve oldu. withdraw yaptım işyerinde. tamam dedim. bir süre sonra hesaba geçer dedim ama olmadı. hesapta hata verdi iki ip adresi ile giriş yapmış mışım da. premium hesapta böyle şeyler yokmuş da. premium hesap satın alırsam bir sıkıntı kalmayacakmış da. o yüzden inanmayın bu siteye. ha çoksa satoshi niz buyurun deneyin.
hiç zamanınızı kaybetmeyin, herkesin başına geldiği gibi bana da 2 kez giriş yapmışsınız premium alırsanız sorun olmaz dedi. googleda filan araştırdım biraz daha bu siteden ödeme alabileni görmedim, zaten youtubeda scam olduğuna dair videolar da mevcut o yüzden hiç bulaşmayın.
ekşi sözlük'te görüp siteye sadece kayıt olmak için girmiştim. bu başlığı görünce hesabımın olduğunu hatırlayıp ikinci sefer girdiğimde ödeme sınırını geçtiğini gördüm ve withdraw yapınca kendileri 2 free hesap kullandığımı söyleyip premium almadan ödeme yapmayacaklarını belirttiler. (bkz:ponzi)

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler