btcheat

bu ve benzeri sitelerin özellikleri; 1. çok çok az verir ki ödeme yapma ihtimali en yüksek olan siteler çok çok az verenlerdir. 2.biriken bitcoininizi çekebilmeniz için sizin yada sizin referansınızla getilen birisinin siteye para yatırmasını ister. 3. çok çok iyi kazandırır fakat birikeni çekmeniz için hız satın almanızı söyler sizde kafanızda bir hesap yaparsınız şukadar hız satın alırsam zaten 8-9 ayda yatırdığımı çıkartırım dersiniz mamafi o site bir kaç ay sonra kapanır.
scam olmadığını düşündüğüm site. uzun zamandır faaliyet halinde diye biliyorum. ancak diğer yazarların söylediği gibi çok fazla bekletecek gibi. bazen kazanılan jetonlarda hiç coin vermiyor ama online mining ile jeton sayısını artirabildiğinizi unutmayın.
edit :
http://btcheat.com/?i=575558 ref'li link.
0.02317089 btc seviyelerine geldiğim site. 3 günde ulaştım. scam kokuyor ama çekebilecek tutara geldikten sonra editleyip kesin bir hüküm yazacağım ki insanlar yanlış yönlendirilmesin. varsayımlar üzerine değil gerçek veriler üzerine konuşmak gereklidir. "bence scam" demek insanları yanlış yönlendirmektir.
basit bir site olmakla beraber size verdiği döndürme hakkı ile ufak degerlerde satoshi kazanmanizi saglar. 0.035 btc degerine ulastiginizda çekim hakkı veriyor. eger bu değere ulaşır ve cekim alabilirsem sizlere bilgi vererim. en azindan denemezini tavsiye ederim. uğraştırıcı değil.
(bkz:scam) olduğu söylensede henüz kanıt yok. üstelik deposit yatırın demiyor. haliyle scam, yalan, dolan demek ve denenlere inanmak için önce denemek ve ödeme eşiğine gelmek lazım. %32 ye geldim. scam olurasa söylerim. genel itibariyle size başta 3 saatte 5 spin çevirme hakkı tanıyan slot (bkz:bitcoin faucet) yani bitcoin musluk sitesidir. 5 kişi davet et, 10 çevirme kazan, her ref link ziyaretlne ekstra 10, her üyeliğe ekstra 25 spin verir.

bloglarında scammer olmadıklarına dair bir açıklama var şakin açıklama güzel ama ingiliççe diyenler için özet geçeyim; “biz bir gelir havuzu sistemiyiz ve üyelerimiz arasında şans faktörününde olduğu bir saadet zinciri kurduk, herkes geliyor tıklıyor, havuzda para birikiyor, birikenin bir kısmını ogünün şanslı ve sadık takipçilerine dağıtıyoruz” gibisinden açıklamaları vardır. ayrıca sürekli gelişen bir aistem yürüyüyorlar. denemeden bilinemeyecek ve kötülenmemesi gereken site olduğunu düşünüyorum. sonuçta para yatırmıyorsunuz, en fazla günde 5 dakika kaybedersiniz. ben gönüllüyüm, burayı güncellerim.
siteye girip inceledim internetten araştırdım deneyenlerin deneyimleri şu yönde; çekim limitine yaklaştıkça çevirmelerde kazanma şansınız fazlasıyla azalıyor yani 3 günde şukadar kazandım diyen arkadaşlar çekim limitine yaklaştıkça o meblanın %1'ini kazanmak için baya bir uğraşmanız gerekecek. peki bu site nasıl para kazanıyor derseniz siz tıkladığınızda durduk yerde reklam pencereleri açılıyor ve reklam gösteriyor. site sahiplerinin gösterdiği reklamdan kazandığı paranın bir kısmını sizle paylaşmaları gerekiyor ki ayakta kalabilsinler ve verdikleri meblağa size gösterdikleri reklamlardan fazla olamaz ayrıca bu site devamlı ve köklü bir site olma derdinde değil yarın birgün kar etmediğinde anında kepenkleri indirip ilerlerler ayrıca bu tarz sitelerde kesinlikle hiç bir şekilde allow butonuna tıklamayın. herhangi birşey için allow butonuna bir şekilde kazansanız dahi pcnize kötü amaçlı yazılımlar akmış demektir.
kesinlikle ponzi bulduğum sitedir. bunlar tamamen sizin vaktinizi ve paranızı çalar arkadaşlar. size şunu söylemek isterim. size çekim yapabilmeniz için önce şu kadar para yatırmalısınız deniyorsa orayı bırakın ve uzaklaşın oradan. evet gönlünüz bırakmak istemez ama kaptıracağınız 2 kuruşunuzdanda olursunuz. bu söylemlerimde çok ciddiyim. ilk 1-2 ay belki tıkırında olur ama sonra site kapanır gider, sizde pişmanlık duyarsınız.
yüzde seksen seviyesine geldikten sonra 1000 çevirmese yaklaşık olarak 5 spin geldi onlar da en alt limit olan 3k satoshi. oturdum ben de küçük bir hesap yaptım daha 0.03 seviyesine gelmeden böyle oluyorsa yüzde doksan gibi başımıza neler gelir dedim ve ortalama hergün 1000 spinden üç ayda istediğim rakama gelmiyor. yani ponzi mi değil mi diye bitireyim uğraşayım dedim ama 1000 spin atmak yarım saatten fazla sürüyor ve mine ile toplaması da bir o kadar zor. adanlar öyle bir iş yapmışlar ki ponzi mi anlayamıyorsunuz bile. şu an yüzde 82 civarında ve bıraktım çekilecek dert değil.
yuzde yuz spam olan sitedir. sakin vaktinizi bu salak siteyle kaybetmeyin hic bi zaman para cekme seviyesine ulasamayacaksiniz. denenmistir ve paylasilmistir . http://sinany.net/btcheat-odeme-yapiyor-mu/ bu arkadas gayet guzel olayi kanitlayarak anlatmis. kazanma yuzdeniz bir sure sonra yo derecesine dusuyor. hayal kurmayin bedavaya kimse birsey vermez size.
  • /
  • 2

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler