btcclicks.com

ömrünüzden ömür alacak reklamlara tıklayıp bir de o reklamların sekmesini açık bırakmanız, hatta geri sayım sonrası gelen captcha kodunu da girmeniz sonrasında size yaklaşık 2-10 mbtc arası satoshi veren, bu yüzden akmasa da damlasın dahi diyemeyeceğiniz beleş sitelerden biri. 2 satoshi için reklam tıklayarak muhtemelen 5 yıl sonra 10 dolarlık bakiyeniz olur, o da üşenmeden her gün tıklamaya devam ederseniz.
bu tarz siteler ile uğraşacağınıza gidip bir site açın. sonra gidin o site için bir google adsense hesabı açın. sonrasında vpn programları ile ip adresinizi değiştirip 10 dk da bir kendi sitenizin reklamlarınıza tıklayın. tahmini 200-300 tl kadar kazanmanız mümkün. nereden mi biliyorum geçtiğimiz ay kendi sitem üzerinden bu tarz bir test gerçekleştirdim ve yukarıda belirttiğim miktarda hesabıma yattı. kısacası bu tarz sitelerle gerçekten uğraşmayın harcadığınız zamana ve emeğe yazık günah.
bu tarz sitelerin kralı adbtc varken kullanmaya gerek yok böyle siteleri.he bana sorarsanız onuda kullanmayın.bir dönem kullandım.30 bin satoshi civarı birşey birikti.oda bir işe yaramaz zaten.
açılır reklam şeklinde kazandıran sitelerin en büyük sıkıntısı bilgisayara bulaşabilecek virus, trojan, miner yapan siteler vs. vs. böyle gidiyor.
yani günde 100 satoshi gelecek diye böyle sitelere hiç bulaşmayın derim ben.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler