bs player

uzun süredir kullandığım medya oynatma programıdır. özellikle otomatik altyazı arama özelliği ile altyazılı izlemek istediğiniz bir filmi veya diziyi indirdiğinizde, daha sonra altyazı sitelerine gidip fps seçmekle uğraşmadan veya senkronizasyon sorunu olacak mı diye düşünmeden direkt program üzerinden indirip izlemeye devam edebilirsiniz. ücretsiz ve pro (paralı) sürümleri mevcuttur.

http://bsplayer.com/
izlemek istediğiniz filmin, belgeselin vb. herşeyin altyazısını otomatik olarak bulup indiren, indirdiğini de filmin dizini içerisinde oluşturduğu subs klasörüne atan mükemmel bir program. yalnız benim merak ettiğim bu arayıp bulduğu siteler arasına divxplanet'in eklenip eklenemediği. eğer ekleniyorsa ve oradan da altyazı indirme işlemi yapabiliyorsa efsane olur.
bir medya oynatma programıdır.oldukça kalitelidir.en büyük ve en beğendiğim özelliği izlediğiniz diziyi, filmi tanıyıp otomatik olarak ona uygun altyazı indirmesidir.ayrıca bu altyazının ayarlarını da yapabilirsiniz. dilerseniz altyazıya daha sonra klasörlerin içerisinde de ulaşabilirsiniz.ücretsiz ve pro olmak üzere iki tür versiyona sahiptir.
vlc gom playerdan sonra tanıştığım ve oldukça beğendiğim codec medya oynatma programı.mkv mpeg4 gibi formatları sorunsuz oynatan bu player altyazıları da siz internette aramadan program üzerinde aramanıza fayda sağlıyor böylece kısa sürede izlemek sitediğiniz dizi yada filmlerin altyazısını otomatik olarak bulabiliyorsunuz.
tek beğenmediğim özelliği arayüzünün biraz kullanışsız olması.
otomatik altyazı indirme,altyazı kaydırma,radyo bulma vs birçok güzel özelliği olan video oynatıcı.bazen film izlerken hata veriyor 5 dk falan sorun arıyor sonra kapanıyor bu sorun biraz can sıkıcı ama olsun yine de kullanmaya değer
maalesef macos versiyonu yok. o yüzden milyon adet kullanıcının kalbini kırıyor. atyazı bulma özelliği şahane ama vlc player gibi kaldığın yerden oynatma özelliği yok. vlc player ile bs player birleşse yeryüzünün en iyi medya oynatıcısı olurdu herhalde.
2 yıldır kullandığım player programıdır. indirdiğiniz filmlere alt yazı aramak zorunda kalmıyorsunuz sağ tıktan alt yazı bulup uygulama üzerinden indiriyorsunuz 10 snlik iş. en güzel özelliği de bu. kullanımı kolay severek kullandığım bir program tavsiye ederim. hata falan vermedi bende izlerken hiç
çoğunlukla altyazıları bulsa da,bazen sizin kolaylıkla bulabileceğiniz bir altyazıyı bulamıyor.bu durumun en büyük sebebi turkcealtyazi.org ve planetdp.org gibi sitelerde aramamasıdır.aklınızda bulunsun,olur da bu player altyazınızı bulamazsa,bu gibi sitelerden arayıpta bulabilirsiniz.
bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en stabil ve bir çok kodeğe sahip video ve ses oynatma programıdır. her ne kadar kullanıcıların izlemek istedikleri filmlerin alt yazısını, 'dosya ismi' handikapından dolayı bulamadıklarını iddaa etseler de sıkça paylaşılan format ve ismiyle aratıldığında alt yazıyı bulup, farklı tuş kombinasyonları ile altyazıyı filme uygun hale getirebilecekleri bir programdır. iyidir. candır.
ağır ve verimsiz çalışmayan versiyonuna rastlamadım ben bunun. bilgisayara televizyona bağlayıp film izliyorum genelde ve ne zaman bs player ile bunu yapsam illa donmalar, stabilize olamamalar ve fps problemlero gibi sorunlar yaşatıyor bana tam ekrana aldığım anda. sanki codecleri çözümlerken bir problem yaşatıyor gibi. bu sebepten codecleri elle kurup, altyazıları internetten indirip vlc player ile takılıyorum.bilgisayar arkada işlem yaparken bile herhangi bir donma olmuyor.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler