boomerang

instagram’in hayatimiza soktigi en rezil sey. 2-3 saniyelik tekrarli kotu kaliteli videocuklar seysi. ozellikle kadin kullanicilar bunun o kadar bokunu cikarmistir ki, gecen yaz listemde cok saglam bir temizlige gitmistim.

eey instagram; ne gerek vardi buna. neden kendi etrafinda yarim tur donen arkadaslarimizin, yarim turluk hareketini 10-11 kez izlememizin iyi bir sey oldugunu dusundun?
gereksiz bir video efekti aslında,özellikle de bayan(kadın değil bayan) instagram kullanıcılarının kobunu çıkarttığı video efektidir.fotoğraf çekmeyi bile bıraktılar bunun yuzunden. bu efekti kullanarak saçma sapan kareler instagramda sürekli karşımıza cıkabiliyor
güzel bir video efektidir özellikle de kadın intagram kullanıcılarının çok güzel kullandığı efekttir.fotoraf ile video arasında geçiş,gif in başka bir biçimine benzetebiliriz
aynı zamanda kamil koç şehirlerarası otobüs firmasının da promosyon markası.
şöyle ki bunun üyesi olursanız her aldığınız biletin %12 si kadar puan kazanırsınız ve kabaca 8 kadar bilette bir bilet hediye alırsınız. ayrıca kamil koç'un şehiriçi servislerinden biletinin olmasa da yararlanmanızı sağlayan olaydır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler