bonusbitcoin.co

zaman kaybından başka birşey değildir.
sitenin mantığı musluk sistemi şeklinde gelişiyor ve aldığınız bu 15 satoshi ise birer damla gibi düşünülebilir. bunun yerine daha iyi satoshi veren alternatif musluk sitelerine yönelebilirsiniz ama bana soracak olursanız hepsi karsız ve gereksiz zaman harcamanıza neden olur. reklam üzerine bitcoin veren siteler bile daha karlı görünüyor şuan ama tabiki hiçbirini tavsiye etmiyorum.
üstteki arkadaşın görüşüne saygı duymakla birlikte katılmadığımı belirtmek istiyorum. internet alemindeki faucet siteleri arasında saat başına ortalama 50 satoshi vererek ve ayrıca ertesi gün bir önceki günün kazancının yüzde 5 ' ini coinpot.co hesabına aktararak gayet güzel bir gelir sağlar. çok övülen freebitco.in saat başı 21 satoshi verir mesela. ayrıca bu sistemi arkadaşlarınıza önerirseniz, arkadaşlarınızın kazandığının yüzde 50' sini size verir, özellikle referans sistemini arkadaşlarınıza önerirseniz kazançlarınız katlanır.
her faucet sitesi gibi kayit olup kenarda beklettiginizde faydali olabilecek, ama basinda vakit harcadiginizda da gayet vakit kaybi olan sitedir.

ozetle: faucet sitelerinde vakit harcayarak yatirim yapilmaz, gunu geldiginde yaptiginiz yatirima ancak ufak bir destek olabilirsiniz.
her 15 dakikada 15-25 satoshi veren iyi bir bitcoin faucet sitesiydi ancak son günlerde sanırım btc fiyatlarının uçmasından dolayı hep 4-5 satoshi veriyor ve bizimle alay ediyor sanırsam eskiden çok güzeldin titre ve kendine gel lütfen
coinpot.co ile bağlantılı olan faucet sitesi

herkes zaten birşey yazmış site ile ilgili bende size bir taktik vereyim

claim again butonun altında bulunan change your claim settings bölümünden always receive the average claim amount tikini işaretlerseniz 15 dk da bir 3-5 satoshi yerine 18 satoshi alırsınız bu da günlük bonuslarla birlikte 20 satoshi falan oluyor yani saatte 80 satoshi

bir de recaptcha yerine solvemedia captchayi kullanmanızı tavsiye ederim bol kazançlar damlaya damlaya bitcoin olur :)
dursun bir kenarda diye baktık başladık ama pek de bir şey akmadı, akmayı bırak damlamadı bile.
ancak bir yukarıdaki user'in önerisini denedikten sonra, an itibariyle ortalama 14 satoshi ile daha faydalı oldu.
tamamen zaman kaybı olan bir faucet sitesi.her claimde max 20 satoshi veriyor, kayda değer bir miktar birikmesi için aylar gerekir o zamana kadar da patlar büyük ihtimalle kesinlikle bulaşılmaması gerekir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler