bmw g 310 r

yaklaşık 1 aydırkız arkadaşımın kullandığı ve 1500 km'ye geldiği motor. 2 haftalık yamaha delight scooter kullanım tecrübesinden sonra ilk motoru bu oldu.
öncelikle tasarım olarak gerçekten çok güzel. motor otoritesi değilim ancak başlangıç motoru için gerek frenleri, gerek dengesi, gerek ağırlığı ve istanbul trafiğinde kullanım rahatlığı olarak bana göre 10/10. vites geçişleri gayet rahat, hızlanması yeni başlayan birini tatmin edici.
rodajdan sonra inanılmaz farkediyor alet. rodajdan aldığımda bacaklarımın altında bir aslan varmış meğer dedirtti bana.
ek bilgi olarak; yeni bir model olduğu için ek malzemeleri şu anda yok gibi bir şey. borusan istinye'ye sipariş verip topcase getirttik, piyasada yoktu. misal geçenlerde pompacı benzin doldururken depo yanındaki stickerını çizdi yine borusan'dan bu stickerdan sipariş vermek istediğimizde bildiğimiz yapışkan stickerın tanesi için 17 euro+kdv fiyat verdi. elimiz kolumuz bağlı siparişi verdim çünkü piyasada yok.
egzos sorunu var, bmw akrapovic ile anlaşmalı olduğundan başka marka taktıramıyorsunuz. usaden sipariş verdiğinizde 1,5 hafta kadar bekliyorsunuz ama beklediğinize değiyor.
kadınlar için en ideal başlangıç motoru seçimlerinden biri diyip tavsiye ederim.
vergiler dahil satış fiyatı bugünün kuruyla 31.300tlcik olan motosiklet. tek silindirli 313cc lik motoru 34 bg güç üretmekte. ülkemiz şartlarında girdiği vergi dilimini de göz önünde bulundurursak mantıklı bir tercih gibi ancak satış fiyatı biraz düşündürücü. bundan çok değil tam 4 sene önce borusandan bu fiyata sıfır km f800r almış biri olarak devletin almış olduğu 500cc ye isyan ederim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler