bmw 520d

1995cc 4 silindirli motor ile gerek konfor gerekse performans açısından alternatiflerini geride bırakan efsane araç. klasik ve m paket şeklinde seçenekleri mevcut m paket aldığınızda mevcut bmw kalitesinin yanında spor özelliklerine de sahip oluyorsunuz. mercedes'in e serisi ile karşılaştırıldığında kasa tasarımı ile bariz şekilde öne geçmekte var daha konforlu bir sürüş deneyimi sunmakta.

hud (head up display) ise aracın en göze batan özelliği, camda beliren hologramik ekran kendine o kadar çok alıştırıyor ki hud olmayan bir araca bindiğinizde kendinizi boşlukta hissediyorsunuz. iç tasarım ve konfor konusunda ise açıkça söylemeliyim ki daha önce hiç otomobil kullanmamış sayabilirsiniz kendinizi.
ülkedeki ötv ve mtv artışları sebebiyle satışı gitgide azalmakta olan bmwnin lüks segment aracıdır. distribütör borusan oto 1995cclik bu aracı artan fiyatları yüzünden satamadığı için bir süredir kotayı düşürmüş ve yerine 1595cclik 5.20i benzinli modelini getirmeye başlamıştır. bu benzinli versiyonunun tek dezavantajı ağırlık sebebiyle yakıt sarfiyatıdır. istanbul trafiğinde 15 litreleri görmektedir.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler