blutv

internet üzerinden dizi ve film izleme platformudur. kendisine özel dizileri de olan platform ilk 7 gün ücretsiz deneme imkanı sağlar ve beğenip üye olmak isterseniz aylık ücreti 12,90 liradır.

doğan medya grubuna ait olan blutv kanal d'nin geçmişte yayınlanan bütün dizilerinide izleme olanağı sunar.
doğan medya grubuna ait dizi-film izleme platformudur. 1 hafta boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.ayrıca behzat ç. v.b.(kanal d de, star da yayınlanmış diziler) dizilerin bölümlerini yüksek kalitede izleyebilirsiniz.netflix gibi kendi çıkarttıkları diziler vardır.en çok bilinenlerinden biri masum adlı dizidir.

1 haftalık deneme süreniz bittikten sonra yaklaşık 13 liraya üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
cebimizde ki televizyon demek istediğim uugulama.

televizyonun saçma dizileri ve sansüründen sıkıldıysanız tam size göre bi uygulama. sırf sıfır bir adana dizisi için son günlerde büyük bi üyelik artışı kazandı. güzel bi transfer ile youtube’dan blutv’ye geçen dizide dahada profesyonel çekimlere ulaştı. blutv’yi seviyorum ben sizden aldığı ücret çok az. hakettiğini düşünüyorum.
masum'u izlemek için üye olmuştum ki netflix'e bile üye olmuşluğum yok hayatımda. orijinal dizilere devam ettikçe başarısı katlanarak artacaktır, ki duyduğum kadarıyla devam da ediyorlar.
türkiyede tanınmış bir rapçi olan ezhel’in şarkısını dizilerinde kullanarak gönlümde yer edinmiş dizi izleme platformudur. türk platformların bu işlere girmesi ile birlikte rekabet artmıştır. fakat bildiğim kadarıyla bu sistem paralı. ve biz türkler paralı şeyleri sevmeyiz.
sıfır bir'i de bünyesine katarak akıllıca bir hamle yapan platform. her ne kadar sıfır bir takipçileri youtube'dan farklı bir yerde diziyi takip etmeye karşı çıksa da, hatırı sayılır bir oranda izleyici blutv'ye kayacaktır diye düşünüyorum.
kendi prodüksiyonlarıyla isminden daha çok bahsettirecek bir platform olmuş. özellikle masum dizisi türk dizi piyasasına yeni bir soluk getirecek kalitede olmuş. şimdi de daha önce youtube üzerinde yayınına devam eden ve birçok takipçiye sahip sıfır bir dizisini kendine dahil ederek yapım macerasına devam etmektedir.
üyeliğinizi iptal ettiğinizde, ödeme alacağı gün değil iptal ettiğiniz saniye erişim hakkınızı sonlandıran netflix benzeri bir platform. iyi peki de neden? hani ücretsiz deneme ayında iptal edilince direkt erişimi kapatmalarını anlarım da neden parasını ödediğim ayı bir sonraki ay kullanmak istemediğim için kullanamıyorum?
internet üzerinden dizi ve film izleme platformudur. 1 ay kadar bir birlikteliğimiz olmuştu. fakat pek tatlı ayrılamadık. yayınlardaki donmalar olsun, içerik olsun beni pek tatmin edemedi.
doğan holding çatısı altında hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. ilk orijinal yapımı masum adlı dizi olup şu sıralar s1f1r bir adlı dizisi gündemdedir. bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden erişim sağlanabilmektedir.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler