bluestacks

bilgisayarınıza kurarak android uygulamalarınızı çalıştırabileceğiniz android motoru. instagram, whatsapp gibi uygulamaları çalıştırıyorum ve tabletten hiç bir farkı yok. https://www.bluestacks.com bu site üzerinden ücretsiz edinebiliyorsunuz.
2009 da kurulan abd merkezli yazılım şirketi. kurucusu rosen sharma dır yazılımları ise bluestacks app player ve bulut tabanlı platformlar arasına hitap etmektedir. windows ve macintosh bilgisayarlarda android uygulamalarını çalıştırmak için app player piyasaya sunulmuştur.
ilk akıllı telefonum servisteyken instagramdan whatsapp dan mahrum kalmamak için inidirip bir iki hafta kullandım, internet üzerinden bulduğum birçok uygulama apksını yükleyip denedim bluestacks sayesinde

benim kullandığım zamanda bildiğin cyanogen mod rom gibiydi hatta gibisi az gelir ayarlar kısımı aynısıydı 2 hafta süre severek kullandım uygulamalarda herhangi bir problem yaşamadım, androidde oynadığım oyunlarımı da bluestackse kurup oynamaya devam ettim

eğer sizde birgün telefonsuz kalırsanız indirip deneyebilirsiniz artık kurup yüklemeside eskisi gibi zor değil.
pc'nizi bir uygulama ile android işletim sistemi gibi gösteren uygulamadır.

herhangi bir android uygulamayı indirip (whatsaap dahil) kendi telefonunuz gibi bilgisayarınızdan bütün accountlarınızı yönetebilirsiniz.
berbat bir emulator. ben bu kadar bug dolu, bu kadar hantal, bu kadar lokalizasyon sorunu olan bir emulator daha görmedim. nasıl bu kadar ünlü olmuş hayret verici. hayır bu programda uygulamaları oyunları çalıştırsan ne çalıştırmasan ne? bir kere 20 fps'nin üstünü zor görüyorsun ve genellikle de frame atlıyor.

bunu kullanmak yerine nox'u tavsiye ederim. hem çok daha hızlı, hem de arayüzü daha güzel. deneyin, daha çok beğeneceğinizden eminim.
zamanında clash of clans oynarken az ekmeğini yemediğim bilgisayar üzerinden kullanılan bir nevi tablet.
telefondaki tüm uygulamalar optimize edilemiyebilliyor.
memu buna göre daha iyi optimize edilmiş bir uygulama bence.
hala kullanan varsa denesin derim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler