blu tv

cebimizde ki televizyon demek istediğim uygulama.

televizyonun saçma dizileri ve sansüründen sıkıldıysanız tam size göre bi uygulama. sırf sıfır bir adana dizisi için son günlerde büyük bi üyelik artışı kazandı. güzel bi transfer ile youtube’dan blutv’ye geçen dizide dahada profesyonel çekimlere ulaştı. blutv’yi seviyorum ben sizden aldığı ücret çok az. hakettiğini düşünüyorum.
instagramda 7yüz dizisinin reklamlarını görüp merak edip üye olduğum site

bir haftalık ücretsiz deneme vardı üye olup 7yüz dizisinin bütün bölümlerini izledim siteyi ve uygulamasını epey beğendim izlediğin içeriği bitirmeden kapatıp tekar girdiğinde kaldığın yerden devam edebiliyorsun bunun şöyle bir artısı oldu benim için; uyumadan önce genelde dizi veya film izlerim laptoptan blu tv'nin internet sitesinden izliyordum diziyi son 15-20 dk sı kalıyordu uykum gelince kapatıyordum laptopu yatağıma geçip telefondan uygulamasını açıyordum şak diye kaldığım yerden tek tuşla devam ediyordum sonra uyuya kalıyordum :) 7yüz yedi bölümlük bir dizi olduğu için bir haftada bitti zaten daha sonra da vize haftam geldiği için üyeliği devam ettirmedim ama yakın zamanda tekrar üye olmayı düşünebilirim çok pahalı değil zaten bi taahhüt de vermiyorsun istediğin zaman iptal edebiliyorsun kalan kullanım günün de devam ediyor.
netflix benzeri yerli girişimimiz. her şeyden önce geleneksel tv algısını yıkan ve bizi reklama vs. muhtaç etmeyen bu tip çevrimiçi yayıncılık girişimlerini destekliyorum. ihtimal vermiyorum ki blu tv olmasa masum gibi çok çok başarılı bir diziyi televizyonda görebilelim. görsek bile tv'nin odejenerasyonuna uğrardı.

peki şu an için ayda 10 liraya değer mi?

içerik olarak değer. en azından olanları izleyinceye kadar birkaç ay üyeliğe değer. sırf blu tv'de bulabileceğiniz yerli/yabancı yapımlar son derece başarılı. altyazılarda şimdiye dek bir sıkıntı görmedim. üstüne bir ton eski dizi/sinema filmi içerisidne mevcut. özellikle yerli sinemayı yasal bir şekilde izlemek isterseniz güzel bir seçenek.

peki olumsuz tarafları neler? teknik kısımda sorunlar var. ilk başta oynatıcısı sıkıntılı. çok yavaş. tıklayıp bayağı bir beklemek gerekiyor. tv'de denemedim ama bilgisayarda böyle. bir de, arayüz karışık. kaldığım bölüm, sıradaki bölüm menüleri çorba gibi.

yine de bence fiyatına değer, üstelik kaliteli yerli diziler görmek için ayrıca desteklemeye değer.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler