blockchain.info

sanal paranızı güvenle saklayabileceğiniz, sitesi ve mobil uygulaması çok kullanışlı olan bir sanal cüzdan sitesidir. küçük yatırımcılar için komisyon oranları diğer sitelere göre bi tık ağır gelebilir ancak hız konusunda çok iyi bir site ve uygulamadır. yeni başlayanlar için sadelik açısından tercih edilebilir.
bitcoin'lerinizi saklayabileceğiniz online cüzdanlar oluşturabilmenizi sağlayan site. geçtiğimiz sene 10 milyonuncu cüzdanı aştığını duyuran ve kurulduğu günden bu yana yatıramlar almaya devam eden blockchain.info, şu an bu alanda lider konumundaki sitelerden biri. her ne kadar bitcoin transferinde aldıkları komisyon biraz fazla gibi görünse de müşteri ilişkilerinin baya iyi olduğunu ve mesajlarınıza dakikalar içerisinde cevap alabildiğinizi söyleyebilirim. bitcoinleri güvenilir bir yerde saklamak adına doğru adres gibi görünüyor.
bitcoin cüzdan sitesi ve programı demek istiyorum.

hem sitesini hemde programını kullanıyorum. şuan bitcoin piyasasında var olan en iyi site ve uygulama. sürekli bitcoin cüzdan numarasını değiştirerek güvenlik seviyesini en üstte tutuyor. ayrıca saçma sapan siteler gibi en az 0,5 bitcoin gönderebilirsiniz gibi garip istekleride yok. istediğiniz miktarda bitcoin göndermekte özgürsünüz size kalmış kısacası.
mobil uygulamasında parmak izi mevcut, tavsiye ederim.
ıyimi.com yazarlarina bitcoin verme kampanyasindan kazandigim bitcoinlerimi komisyonsuz bir sekilde cüzdanima aldigim olusum. parmak iziyle giris özelligi her ne kadar dise dokunur bir bakiyem olmasa da bana güven unsuru sagliyor. kullanmaya devam edecegim. arayüzü de herkesin anlayabilecegi düzeyde.
gelmiş geçmiş en güvenilir bitcoin cüzdanı.

her gönderimden sonra cüzdan numarasını değiştirerek güvenliğini en üstte tutuyor, böylece hesap çalınmalarını minimum düzeye indiriyor. uygulaması ve sitesi mevcut her iki şekilde girebiliyorsunuz. her miktarda bitcoin’i gönderebiliyorsunuz.
siz siz olun bitcoin ile işiniz olursa bu programı kullanın.
bitcoin cüzdanları içinde kolay kullanım türkçe dil seçeneği ve bir milyon indirilen uygulamasıyla öne çıkıyor.
hesabımı buradan açtım ve ios uygulaması çok başarılı. hiç bitcoinden anlamayan biri için en güvenli cüzdan hesabı olmakla birlikte iphone dan parmak iziyle de güvenli bir şekilde açabiliyorsunuz yetkisiz girişler de giriş onayı istemesi de mükemmel. geleceğin para birimine merhaba...
20 harflik büyük/küçük harf kombinasyonuyla ve sayılarla oluşturulan cüzdanınızı koruyon güvenli cüzdan hesabınızı koruyan ,kripto paralarınızı güvenliğini sağlayan muhteşem bir internet cüzdanıdır
bitcoin 8,200 usd'ye dayandıktan sonra an itibariyle ne mobil uygulamaya ne de siteye giriş yapılabiliyor. sanırım işlem yoğunluğundan dolayı clusterlar gösterilemiyor.

edit: site çökmüş arkadaşlar, üzerinde çalışıyorlarmış.
kullanışlı ve alanında lider olan, bitcoin ve ether cüzdanı oluşturarak borsalardan aldığınız coinleri aktararak saklayabileceğiniz web sitesi. arayüzü oldukça kullanışlıdır ve güvenlidir.

hem bitcoin hem de ether saklamaya olanak tanımakla beraber, bitcoinlerinizi ethere, etherlerinizi de bitcoine dönüştürebilirsiniz istediğiniz takdirde. ancak değiştirmek için alınan komisyon ücreti biraz yüksek gibi.
  • /
  • 3

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler