blackberry z10

1 Entry Daha
kendine has duruşu ve çizgisiyle android ve ios'a karşı verdiği mücadeleyi kaybeden blackberry'nin beyaz bayrak serisinin giriş modeli. ürün herhangi bir android akıllı telefondan farksız görüntüsüyle hiç blackberry'ye benzemiyor. qwerty klavyesi de yok tabii ki. dönem için ortalama-ortalama üstü diyebileceğimiz teknik özelliklere sahip olan telefon, android işletim sistemine sahip olmamakla birlikte android uygulamaları çalıştırıyor. bunu bir emulator vasıtasıyla yapıyor tabii.

2015 civarıydı sanırım, artık iyice modası geçmiş ve kimse yüzüne bakmazken teknosa elinde kalan stokları bitirmek için 400 veya 450 liraya satmıştı bu telefonu. tabii satış sadece internette yapılmıştı, mağazada 400 liraya telefon gören (bakın telefon dedim, blackberry'sine falan girmiyorum bile) insanların birer tane kapabilmek için ciddi manada birbirini boğazlayarak öldürmeye çalışması riskini almamışlardı. mantıklı hareketti.

o dönem tam sıfırını alıp bir sene kullanmalık bir telefondu. şu anda ülke sınırları içinde sıfırının kaldığını sanmıyorum. root atıp eski telefonları diriltmek isteyen insanlar için güzel oyuncak olabilir ama. ikinci el piyasasının da düşük olduğunu tahmin etmek zor değil çünkü.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler