bkm express

bkm bünyesinde sunulan ödeme sistemi. sabit olarak kullanana pek rastlamasam da reklam bütçelerini kampanya odaklı kullandıkları için sık sık işe yarar kampanyalarla küçük mutluluklar yaşatıyorlar.
bankalar kart merkezi diye açılımı olan oluşum. sürekli çeşitli bedava kampanyaları ile isimlerinin duyurulurluğunu arttırmaya çalışmaktadırlar. severek kullanıyoruz tavsiye ederim.
çok güzel kampanyaları olan bir çeşit ödeme aracı.1-1,5 sene önce getir aracılığı ile birlikte çok iyi bir kampanya yapmışlardı,bkm sistemi ile ödemelerde getir üzerinden 20tl üzeri harcamaya direk 20 tl indirim sağlıyorlardı.tabii böyle olunca büyük ihtimal kampanyanın canını çıkardılar,bir de donanımhaber ölücüleri duyduysa iyi ayakta kaldılar demektir.sisteme kartınızı kaydederek ödemeyi bu aracı platform ile birlikte yapıyorsunuz.
bitaksi, getir, kapgel gibi uygulamalarda ve pek çok online kitapçıda bkm üzerinden yapılan ödemelerde indirim ve kampanyalar oluyor. sadece kampanyalardan yararlanarak arada ödediğiniz komisyonu amorti edebilirsiniz. kullanması da oldukça kolay.
geçtiğimiz günlerde acil bir dönüştürücü ihtiyacı için ilk kez kapgel kullandığım sırada karşıma çıkan bebeksi indirimi ile mağazadan gidip 60 liraya alacağım ürün evime kadar toplamda 45 liraya geldi bkm express sayesinde.

indirimlerine ek olarak ikide bir oraya buraya kredi kartı bilgisi girmekle uğraştırmadığı için seviyorum kendisini.
üyelik aldıktan sonra kart numaranızı tanımlayarak anlaşmalı olduğu firma ve siteler üzerinden alışveriş sağlayabildiğiniz güvenli yöntem. kredi kartı bilgileri ile internet aleminde dolaşmak istemeyenler ya da daha yeni internetten alışveriş yapmayı keşfedenler için çok güzel bir yöntem. sebebi ise hiç bir riski olmaması bkm express in siz ile kullandığınız site arasında köprü kurmasıdır. ben başlarda sadece verdiği bonuslar ve kampanyalar için üye olup kullanmıştım ancak kampanyaların sürekli olması ve müşteri kazanmayı değil müşteri tutmayı amaç edinmesi siteyi severek kullanmama sebebiyet verdi. belki 10 lira 20 lira sizlere çok bir şey kazandırmaz ancak bu şekilde tüm kampanyaları takip ederek ciddi rakamlara ulaşan insanlar var damlaya damlaya göl olur

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler