bitminer

tamamen scam olan bitcoin mining yaptığını iddia eden web sitesi. pek çok kişinin ödemesi yapılmadığı gibi sitesi de artık ulaşılamaz durumdadır.

https://bitminer.io/
site galiba ismini btcminer.services gibi değiştirerek piyasaya yeniden girdi.
https://www.btcminer.services/ sitesi de şu ama bana da pek inandırıcı gelmedi. her ne kadar çok iyi kazandırıyor gibi görünsede fazla can yakacak gibi duruyor.
bu tür sitelerin çoğu, ödeme yapanlar dahi aldıkları zamana değmeyen siteler. birçoğu captcha çözdürerek, reklam izleterek veya oyun oynatarak kullanıcılara satoshi kazandırıyorlar ancak biz bu işlemleri yaparken bilgisayarlarımızın işlemcilerini veya ekran kartlarını mining için kullanıp kullanıcıların sistemleri üzerinden kendilerinin çok daha fazla kazandırdıklarını düşünüyorum. ayrıca bu sitelerin pekala bilgilerimizi çalmaya çalışıyor da olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=Mw82rl4kyL4&index=1&list=PLpl-GGzRc59x6jXlT8aLPDZBsSstF_ahH
scam olduğu %100 ispatlanmış sitedir. asla asla ama asla bulaşmayın.
galiba herkese aynı yalanı uyduruyorlar. aynı ip üzerinde 2 kullanıcı olduğunu söylüyorlar. ama ben yılmadım. 3 defa 500 bin üzeri satoshi çekim emri verdim yine ödemediler. (bkz:swh)
tamamen üçkağıt sitesi. online mining/browser mining ve bilimum bu şekilde mining yaptığını iddia eden bütün siteler scam'dir. yeni bir sierrahash furyası olmadan durdurmak lazım insanları.
bitminer sitesi scam yani dolandırıcı bir site. bunun gibi birçok site var. işte saat başı tıklama yapınca btc kazanacaksın diye vaat ederler. belki önce bir kere ödeme yaparlar. daha sonra şu kadar btc yatırırsan daha fazla btc kazanırsın derler. ama bir gün bir bakmışsın site kapanmış. yada açık ama çekim talebi beklemede yazar. size tavsiyem kesinlikle para yatırmayın. para yatırmadan kazanabilirseniz ve ödeme yaparsa kardır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler