bitfinex

ecnebi kripto para borsası. bir çok kripto para birimi bu borsadan alınabiliyor birbirine çevrilebiliyor. göreceli olarak da türk borsalarından ucuz. yanlız az bi ingilizce ile kullanmak çok zor. üstelik menüler de çok karışık. eğer çok yüksek meblalarda alım satım yapacaksanız kullanılabilir. ancak ufak rakamlar ile işlem yapmak için hem çok komisyon kesiyor hem de küçük rakamları aktarmaya izin vermiyor. param burada dursun ufak ödemeleri burdan akatarayım diyemiyorsunuz.

etherium için haftada bir defa küçük rakam aktarım izni veriyor. diğer kriptolar için bilemiyorum.
iota alım satımını en rahat yapabildiğim borsa. tabi sonrasında farklı borsalara geçtim.

bana baya para kazandırmıştır kendisi. ilk iota aldığım dönemde büyük bir hevesle birkaç gece uyumadan btc, iota arasında gelgit yaptım. en büyük miktarı kazanabilmek için.


işlem hızı oldukça iyidir. rahatlıkla işlem yapabiliyorsunuz. grafik okuma kabiliyetiniz olmasa bile başarılı bir arayüze sahip olduğu için rahatlıkla anlayabilirsiniz işlem yaptığınız paranın zaman fiyat arasındaki değişimlerini.

güvenilir midir?
değildir.

bu devirde online ortamda yapılan bir çok şey güvenilir değildir. ama sağlam bir cüzdanınız varsa işlemlerinizin sonunda cüzdanınıza paranızı aktarıp daha rahat olabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler