bitcoin

  • /
  • 15
tüm cloud mining firmalarının parayı götürdüğü kripto para birimi. bitcoin yıl sonuna kadar 15 bin doları görme ihtimali var ancak aynı şekilde ani bir düşüş yaşayabilir. öncelikle bu paraya yatırım yapan arkadaşlar kendilerine en baştan bir üst limit belirlesinler çünkü hızlı artışı göz boyama konusunda ustadır. ek olarak bu paraya illegal yollardan piyasa işlemi girmektedir. kendi tahminim 1 seneye 40 bin doları görme ihtimali olan para birimi.
yabancı borsalarda 13000 doları geçmiş fakat nedense türk borsalarında hala 52000 lira civarlarında dolanan kripto para dünyanın en büyük 2. vadeli borsasının bitcoinli ödeme kabul etmesi ve nasdaq'ın 2018 q1 de bitcoin ile işlem yapmaya başlayacak olması dğerinin yine birkaç kat artacağını alametleri sayılabilir
15000 usd'ye doğru emin adımlarla gidiyor. 2018'i bulmayacak büyük ihtimalle bu rakımın oluşması.

zaten bitcoin cash denen gudubet olmasaydı bu rakamı bulmuştu bile.

bitti, öldü dibi görecek ponzi, lale çılgınlığı saadet zinciri, titan diyenler var ya işte bunlar asıl kafayı yiyenler bitcoin'in yerin dibine girmesini istiyorlar çünkü millet bundan para kazandıkça zamanında girmedikleri ve hala korkudan piyasaya giremedikleri için çıldırıyorlar evde halının ucundaki püskülleri kemiriyorlar olm bu dakkadan sonra girilmez artık dedikce bitcoin yükseliyor.

tren kaçtı diyen parasını altında, vadeli mevduatta tutacağına daha 2 hafta önce 1 bitcoin 25-26 bin tl'yken şimdi 55-60 bin tl'oldu nasıl fırsat kaçması bu. bitcoin hergün yeni fırsatlar yaratıyor.

bitcoin'in tek tehditi gene kendi içinde paraya doymayan manipülatörler. üretim sayısı v.s'si belliyken çatallayanlar.. ama hiçbiri yükselmesine engel olamıyor.

3 sene sonra 2020 sonunda 50 bin dolar oldu diyelim süpriz mi? kulağa zor mu geliyor? bence tam tersi az bile geliyor.
yükşelişi durdurulamayan kripto para. her gün hakkında olumsuz haberler çıkmasına rağmen alıcısı artmakta. arz talep dengesini çok iyi ayarlayan bitcoin bence yükselmeye devam edecek ve ileride bir kilo elma kaç satoshi diyebileceğimiz durumlar gelecekmiş gibi hissediyorum. bitcoinin treni kaçmaz arkadaşlar.
bulutsuzluk özlemi'nin bir şarkısı ile söylemek istiyorum 'uçtu uçtu'.
anlık 15.000 duvarını aşıp piyasi hacmini muazzam seviyeye getirdi bitcoin. 1 ay önce herkes kaçırdık treni demesine rağmen kendini x5.5 katlatı. bence tren hala kaçmış değil.
belki abartı gelecektir ama 2019a kadar x4 bekliyorum.
an itibari ile eskilerde acaba nerede ne zaman düzeltme yapacak tedirginliği varken bitcoin'e yeni girenlerde ise geleceğe yönelik genellikle kısa vadeli hayaller var. yeni girenler kısa vadede hayal kırıklığına uğrarken uzun vadede sevinecekler. şuan tüm altcoin fiyatları alt üst olmuş iota gibi güçlü bir trende giren coinler çakılmış durumda. bu tedirginlik içerisinde size şöyle bir masterluc grafiği paylaşmak isterim. yatırım tavsiyesi değildir.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/3RjQGYZp-No-resistance-till-15000-when-3500-will-break-up/
gönlümün efendisi kripto para. arkadaşlar ile yıl sonuna kadar 10000 doları görür derken yıl sonuna kadar sanırım 20000 doları görecek. yok bitcoin çakılacak falan diyenlere aldırmayın alın kenara koyun , onlar ki bitcoin e inanmayanlardandir. vay hallerine.
an itibariyle 15.200 dolar olan kripto paraların şahı ve benim pişmalığım. her haberde ah ulan şu zaman alsaydım ah ulan bak ne kadar oldu gibi ic gecirmelerim ve hala hic bir şey yapmayışım. düzeltme bekliyoruz daha da güclenerek gidiyor evi arabayı satıp alasım geliyor bazen kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
şuan hakkında açılan her türlü alim-satim, mining , bilgi, tahmin sitesi bitcoinle birlikte alip basini gitmektedir. bana kalırsa buyuk bir balondur. bu balon patlayana kadar cok fazla sayida kisi parayi gozunden vurdu. ama baya bir patlaticak herkesi bu olay.. bence en iyisi bulasmamak fakat keske alsaydim 1 dolarkenleri duyar gibiyim. tabi gelecegin parasi olmasi soylentilerini ben karsilayamayacagini dusunuyorum cunku zamaninda kara para aklanan bu kriptolu paraya hic bir devlet destek vermez .
btc 16.000$ rekoru kırdı. peki neden artıyor! pek çok sebebi var ama asıl nedeni amerika'daki borsalara açılacak olması sanırım.yani normal borsadaki yatırımcılar ve gaza gelen halk topluca her ufak düşüşte (mini düzeltmeler) fırsat bilip tekrar tekrar alıyor.

bitcoin 10 aralık'ta cboe, 18 aralıkta da cme group'ta vadeli işlemlere açılacak, bu zamanlara kadar yani. büyük kuruluşların gerçekten büyük paralarıyla ve medya desteği ile manipüle edilen bir sektörde hiçbir şeye kesin diyemeyiz elbette. ama yine de büyük olasılıkla şu an borsalara girecek diye fiyatlanan bitcoin 10-18 aralık tarihleri arasında dump edilmeye ve büyük bir correction'a gidebilir. büyük bir satış gelecek yüksek ihtimal, yani dikkat etmekte fayda var.
  • /
  • 15

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler