bitcoin red

adında bitcoin ifadesi geçen ama ethereum altyapısını kullanan enteresan bir token. adında bitcoin ifadesinin geçmesini pazarlama stratejisi olarak görüyorum. adı dışında bitcoin ile hiç bir alakası yok. ayrıca vodafone tarifesi gibi ismi olan kripto para birimi mi olur diye sordurtur insana.

kısa vadede bir pump yakalanırsa yatırımcısına sağlam paralar kazandırabilir ama orta ve uzun vadede zarar ettirebilecek bir token olarak görüyorum kendisini. tam anlamıyla bir shitcoin olabilir.

entry'nin girildiği an itibarıyla değeri 0.117383 amerikan dolarıdır ve %1.36 artıştadır.

yobit ve coinexchange borsalarında bu token alınıp satılabilir. destekleyen güvenilir bir cüzdan henüz görmedim.
ethereum platformu üzerinde kurulan, yeni nesil bir coin'dir. bitcoin de olduğu gibi 21 milyon adet üretilecek. şu an piyasa hacmi 1 milyon doları geçmiştir. geleceği var mı, sanıyorum var ama esas düşüncem borsacılar için para kazanma aracı olarak hayatına devam edecektir. neden, çünkü kopyaları, asıllarını yaşatır. heheeytt
ethereum'un ve bu platformun ana taşlarından biri olan solidity programlama dilinin sunduğu kolayca token ve ico yapabilme özellikleri sayesinde ortaya çıkan sahtekarlıklardan biri. bitcoin ismi de lisanslanamayacağı için adam bildiğiniz ethereum token'ine bitcoin ismi verebiliyor. "yeni bitcoin" diye alanlar da, pazarlayanlar da çıkıyor tabii. bir gün bakıyorsunuz iki katına çıkmış değeri. voliyi vuran vuruyor o sırada. vuruyor vurmasına da, çemberin dışındaki birileri için bıçağı havada tutmaya çalışmak gibi bir şey böyle token'ların ne zaman yükselip ne zaman düşeceğini tahmin edebilmek. girmeyin derim bu işlere.
tamamen uydurma coinler.bu güzelim teknolojiyi kirletiyorlar ve işlerine alet ediyorlar bence.güzel bir tablonun fotokopisini çıkartıp aynı isimle satmak gibi bir şey.

böyle coinlerin ne fiyatını tahmin edebilirsin ne de ne zaman yükselip düşeceğini çünkü bir projeleri yok.sanal paraları değerlendiren şey projeleridir somut dünyaya attıkları ve atabilecekleri adımlardır.bu tür coinlerin öyle bir tabanı olmadığı için tamamen pump dump ile piyasasını yapar.uzak durmakta fayda var.sonra hiçbir mantığı olmadan bi bakmışsınız çöp olmuş gitmiş..

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler