bitcoin gold

bitcoin karşısında an itibari ile dipten dibe inen coindir son 24 saatte %96 değer kaybetmiştir.(bittrex verilerine göre)
102.45% artış göstererek $255.24 seviyesine çıkmıştır. bitcoin'i böleceği konusunda senaryolar yazılan coin.
bitcoin'i böleceği falan söylenmeyen ölü doğan bir hard fork mahsülü bitcoin çakması yalnız bitcoin'i cidden tehdit eden bitcoin cash'in bile etkisi çok sürmemiştir
hard fork ile bolunen bitcoin’den cikan son bitcoin. yalniz acaba paribu bizim bitcoin gold’lari ne zaman verecek?
20.11.2017 tarihi itibariyle bittrex hesaplarına gecmis coin. beklendigi gibi, islem gormeye baslar baslamaz büyük bir düşüş yasamis, yuzde 95 civari deger kaybetmistir.

tahminim bir miktar daha düşüp bir miktsr daha ciktiktan sonra, su anda bulundugu yerlerde yerlesir.
son zamanlarda inanılmaz spekületif hareketler içerisinde bulunan kripto para birimi.

an itibarıyla yaklaşık %11 civarı bir düşüş ile 323 amerikan doları değerindedir. ancak bir haftalık değer artışı yaklaşık %29'dur.

bu kadar keskin hareketler yapması, bir yatırımcı olarak beni gerdi.
bitcoin çatallanmasından doğan altcoindir kendisi.
sizlere tavsiyem arkadaşlar hiçbir bitcoin çatalına itibar etmeyin çünkü ne yapacakları belli olmuyor bu meretlerin. yükseliş trendi varken bi bakmışsınız bu meret düşüyor.
paranız falan çar çöp olmasın boş yere.
vadettiği tarihe yetişemeyen, kah cüzdanında, kah replay korumasında, kah başka yerinde sürekli yazılım sorunları yaşayan coin. emin olun kimse bunu uzun vadeli bir yatırım olarak görmüyor. herkes alsatını yapmak ve yeterince kazandığına karar verince hepsini satıp sonsuza dek unutma peşinde.

benzer bir durum bitcoin cash'in ilk haftalarında da yaşanmış, insanlar birkaç alsattan sonra ellerindeki bütün bedava coin'leri satıp unutulmaya terk etmişti. ancak bitcoin cash arkasında bitcoin topluluğunun en kodaman insanlarından ikisini bulundurduğu için cash cash geri döndü. gold'un arkasında böyle bir güç de yok.
en önemli olayı bölünme sırasında elinde bitcoin bulunan insanlara ek getiri yapmasıdır. bir bitcoin cash olacağını düşünmemekteyim. ytd.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler