bitcoin cash

bitcoin'i tahtıntan edecek gibi gözüken dijital para. 2 gün içerisinde 650$ bandından 2300$ bandına çıktı.bitcoin core ekibi kafalarını dağlara taşlara vurur bu olaydan sonra.günlük hareketlerde dusukten alıp yuksekten satmaya cok uygun volatiliteye sahip al sat yapabilirsiniz.

yatırım tavsiyesi değildir.
blok değeri 150 gb’ın üzerine çıkan bitcoin’de yapılan işlemlerde ciddi yavaşlama söz konusuydu. tek bir transfer işlemi için bile 10-20 dakikalık bir onaylama süreci geçiren para birimi, bu yeni hamlesi ile transferleri rahatlatmayı hedefliyor. bu açıdan artık bitcoin geldi mi gelmedi mi diye kontrol etme derdinden kurtuluyoruz.. şuan bitcoinin biraz da 26 tl bandına düşme sebebi bu sanırım
garip fiyat hareketleri olan kripto para. birkac gundur yukseliyordu, bu sabah dusmeye basladi, oglen tekrar yukselmeye basladi, ogleden sonra tekrar dusmeye basladi. bir seyler dönüyor ama kokusu çıkar yakında
bitcoin mi yoksa bitcoin cash mı derken gidip tüm paramı bitcoine yatırdım. yatırmamla bitcoin düşüşe cash da çıkısa geçti. sektörün amiral gemisi bile güven vermiyorken bitcoin cash'a yatırım yapmak benim gibi uzun vadeli yatırımcılar için hiç de sağlıklı değil. ya da belki tam tersidir bilemedim. sağolsunlar kafa falan bırakmadılar sağlı sollu manipülasyonlarla.
bitcoin'den ayrılmak isteyen ekip fork'u bekliyordu ancak sanırım fork iptal olmuş.bu ekipte neredeyse tüm bitcoin madencilerini alıp bitcoin cash'e geçti.

yalnız bitcoin cash yüzünden çok fazla kişi parasını kaybetti.herkes bitcoin bitti gözüyle bakıp 1500- 2000$ dan bitcoin cash satın aldı.baktılar cash 900$ a kadar indi, daha fazla zarar etmeyeyim diye sattılar.

ayrıca son güncellemelerden sonra bitcoin cash'in madenciliği bitcoin den daha zor hale geldi.yakın zamanda madenciler bitcoin'e dönerse şaşırmayın.
şuan değeri bitcoinin değerinin 1/5 ine denk olmuş kripto para.ilerde bitcoinin tahtını ele geçirebilir en azından çok yakın değerlere ulaşabilir çünkü çok güçlü bir madenci desteği var arkasında
çok güçlü bir madenci desteği var deniyor bu doğru. ancak an itibariyle bitcoin madenciliği bch madenciliğinden çok daha karlı durumda istediği kadar desteği arkasında bulundursunlar madenciler çok daha az gelirle çalışmış olacaklar. en sonunda bitcoinin yapılacak birkaç adımla ve çoktan geri dönen madencilerle + cash yatırımcılarıyla fırlayacağını düşünmekteyim
zamanında btc den ayrılmış olan bir coindir.
bitcoin cash'in bu şekilde coşmasını sağlayanlar maalesef kriptopara sektöründeki spekulatörler. adamlar hem bağımsız para diyerek bu işin reklamını yapıyor hemde kendi bindikleri dalı kesiyorlar. yarın sormazlar mı bu nev zuhur para nasıl ve neden bu kadar hızlı palazlandı piyasada hızlı transfer sağlayan o kadar alt coin varken neden bitcoin cash?

dünya'da iyi kötü tanınan en güçlü kriptopara bitcoin dolayısıyla bitcoin bakidir efendim.
bitcoin de işlemlerin uzamasından ve bitcoindeki forkun iptal olmasından yakınan yatırımcıların geçtiği başka bir sanal para birimi.bir aralar bu para birimini gold rush olarak tanımlayan analistler piyasada çok fazla değişken ve ortamın net olmamasından kaynaklı bitcoine geri dönüşler yaşanmıştır.

bir halef selef konusu daha ortaya çıktığı kesin olan yatırımcıya olacak anlık çok fazla alımlar ve satımlar söz konusu olduğundan (ayı) söz konusu olabilir.güncel olarak takip etmekte fayda var.
bitcoin'in hard forklanmış versiyonudur. bitcoin ile aynı protokolü kullanır ancak blockchain'indeki block boyutu 8 mb'dir ve farklı bir zorluk seviyesi vardır.

an itibarıyla değeri 1123 amerikan dolarıdır.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler