bisu

bir su sipariş verme uygulaması. uygulama üzerinde kayıtlı olan bayilerden tek tıkla damacana su sipariş edebiliyor ya da abone olarak düzenli olarak kapınıza su getirilmesi emrini verebiliyorsunuz. uygulama ilk çıktığında pek çok promosyon yapıyordu. şu aralar çok kullanılıyor mudur bilmiyorum ama zamanında sıkça kullanıyordum.
marka seçenekleri az ve telefonla arayarak siparişe göre daha pahalı hizmettir. bir de suyum akşam su saatte gelsin diyorsun adamlar öğlen saati getiriyor. düşünce güzel ama uygulamanın daha çok gelişmeye ihtiyacı var.
ilk sipariş denemem sonrası sildiğim uygulama.

- sipariş verdiğin bayinin kapalı olup olmadığını, kaça kadar çalıştığını vs. görmek için deveye hendek atlatmak gerekiyor.

- siparişin üzerinden 1,5 saat geçmesine rağmen ne bir bildirim, ne bir haber, ne gelip gelmeyeceğine ait bir bilgi var.

- sipariş üzerinden 90 dakika geçtikten sonra "gelmedi" şeklinde bildirim yapıyorsun, ama bayinin kapanma saati üzerinden bir saat geçmiş olmasına rağmen "aciliyetiniz bayiye iletildi" diye uyarı veriyor.
bisu uygulamasini ilk indirdim, ne guzel uygulama birsuru marka var falan dedim. yemeksepeti nin su hali gibiydi. fakat siparis verdikten sonra butun fikrim degisti. suyu zamaninda getirdiler dogrudur. getiren sirket sunu soyledi ‘buyrun bu bizim numaramiz burdan soylerseniz 50 kurus daha ucuza getiriyoruz ‘ komisyon aliyor bisu haliyle. bu sadece etrafinizdaki su satan firmalara bilmemeniz halinde ulasabileceginiz bir uygulama haline geliyor . guzel kampanyalr falan denk gelebiliyor ama yaninda pompasi falan bedava gibi. o yuzden tercih meselesi indirin dursun bildirim falan yollasin kampanyalari .

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler