binance.com

tüm diğer borsalar gibi yüksek komisyon alan üstüne birde küsüratlari cebe indiren site.kusuratlardan kurtulmak içinse kendi coini olan bnb yıl kullanmaya zorluyor adeta.
ama ne yalan söyleyeyim bu kötü bitcoin ticaretinde en iyi borsalardan biri.varin gerisini siz düşünün.
ben buraya para aktarırken btcturk - binance yolunu izledim.bitcoin ile aktarım yaptım.
ancak etherum, litecoin ve dogecoin'in komisyonları daha düşük.siz siz olun daha az komisyon ödemek için bu üç coinden birini tercih edin.
son 10-15 dakikadır inanılmaz derece yavaş çalışan coin market. exchange yapılamıyor, hesabınızdaki miktarı kontrol edemiyorsunuz, anlık emir ekranları yüklenmiyor.
dün akşam 12 saat boyunca bakım güncellemesi yapan ve ulaşılamayan coin borsası.
kendisine güvenen kullanıcılarını üzmüştür.
büyük yatırımlar yapıyor insanlar.bu kadar uzun süren bakımlar elbet mali kayıplara yol açar.
şu an aktif durumda .
edit:az önce denedim yine 505 hatası verdi.
yaklaşık 24 saat sunucu değişimi sonunda tekrardan açılmış olan site. sitede gözüme çarpan ilk değişiklik www.binance.com yerine artık siteye us.binance.com üzerinden giriş sağlanması oldu. bunun haricinden herhangi bir değişiklik yok gibi görünüyor.
24 şubata kadar işlem ücretlerinde %70 indirim yapacaklarını açıklamışlar, zaten komisyon için bnb kullananlara çok da bir şey ifade etmeyecektir çünkü zaten çok cüzi bir para kesiliyordu. açıklamanın tam metni şöyle;

“binance has completed its system upgrade and we expect all trading activity to resume at 10:00 am (utc).

ın the 60 minutes prior to the commencement of trading, users will be able to cancel orders, process deposits, withdrawals, and use all other account related functions.

to show our gratitude for your unwavering support throughout the upgrade process, binance will provide all users with a 70% discount on trading fees (0.03% per transaction, 0.015% with bnb) until 2018/02/24 00:00 am (utc).

we sincerely apologize for the inconvenience and your patience is greatly appreciated.

thank you for your continued support.”
kendi coini olan bnb eğer ki site tarafından herhangi bir regülasyona tabi tutulmaz ise inanılmaz şekilde yükselecektir. piyasada en fazla işlem hacmine sahip ve bir hizmet karşılığında ödenen coinlerden biri şuanda fakat öyle görünüyor ki site bu coini regüle ediyor ve muazzam karlar elde ediyor. yinede biraz bnb alıp kenarda tutmakta fayda var bu site dahada büyüyecek gibi. etkili bir reklam kampanyası yaptılar ve şuan için güvenliği delinmemiş mazisi düzgün bir site.
  • /
  • 4

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler