bimcell

yakın zamanda numaramı taşıyacağım hat.

şu an vodafone kullanıcısıyım. hat olarak sorun yaratmasa da internet bağlantısı rezalet. chromeda dinazor görmekten bıktım. en azından daha uygun kampanyalar karşılığında taahhütüm bittiği an bimcell deneyeceğim.
16 tl ye 600 dk konuşma ve 2gb internetli paketini kullandığım şirket. tarifeleri çok net ve anlaşılır. kullandığınız hizmete ne kadar ücret ödeyeceğinizi baştan kestirebiliyorsunuz. örnek olarak paketiniz biterse 6 saniyesi 1 kuruşa konuşuyorsunuz ve ilk çıktığından beri bu böyle. ayrıca bimcell kullanıcıları kendi aralarında neredeyse ücretsiz konuşuyor, internet hızı vodafone' dan daha iyi ve saçma sapan servisler için saçma sapan ücretler kesilmiyor. kısacası kullanın kullandırtın.
şu ana kadarki en uygun operatördür.birçok paketi ucuza almanın yanısıra kimi paketlerinin ek hediyeleri de mevcuttur.
kalitesinden endişe edenler için avea'nın altyapısını kullanmaktadır.
genellikle yarım dakikanın altında, çok kısa süreli telefon görüşmeleri yapan bir arkadaşımın diğer operatörlerde her bir konuşmasında en az 1 dakika ücreti alınırken, konuştuğu saniye başına ücretlendirilebileceği için geçtiği operatördür.
türk telekom alt yapısını kullanan firma. sunduğu ucuz tarifelerle kendine müşteri çekmeye çalışsa da bazen çekim gücü sorunları nedeniyle eleştirilebiliyor. öğrenciler için güzel fırsatlar sunuyorlar. aslında müşteri kitlesi daha çok kendi müdavimleri desek yanlış olmaz herhalde.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler