Bedava bitcoin veriyoruz!

 * Bu kampanya sona ermiştir * 
yeni kampanya şurada:
 https://www.iyimi.com/olan-biten.html?entry_id=5663 

Geçerli her bir entry için yazarlarımıza bitcoin veriyoruz. Yazar olmak hızlı ve kolay. Yazıyorsunuz kazanıyorsunuz, hepsi bu.

 Bedava bitcoin kampanyası hakkında: 
 • Neden bitcoin dağıtıyorsunuz?
  Bitcoin internette hızla yaygınlaşmaya başlayan devrimsel bir sanal para birimidir. Bu para birimini takip eden ve kullanan kitle, sitemizle hem okur hem de yazar anlamında ortak bir kitledir. Sitemizde teknolojiyi takip eden, teknolojik ürünleri kullanan yazar ve okuyucu kitlesi bulunmakta. Böyle bir kitlenin ürettiği kaliteli içeriğin herkese faydalı olacağına inanıyoruz. Yeni bir siteyiz, sitemizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için bedava bitcoin veriyoruz.  Yazarlarımızı daha çok ve daha kaliteli içerik yazmaya motive edebilmek için bedava bitcoin veriyoruz.
  Bitcoin'in geleceğin para birimi olduğuna inanıyoruz ve daha fazla kişiye bitcoin'i tanıtabilmek için bedava bitcoin veriyoruz. 
 • Kimler bitcoin kazanabilir?
  Sitemize üye olup yazar olan herkes bitcoin kazanabilir. İlk 10 entry'i girdikten sonra moderatör tarafından entryleriniz incelenir ve yazar olursunuz. Eğer uygun olmayan entryler varsa size bildirilir, düzeltip yeniden yayınlayabilirsiniz.
 • Ne kadar kazanırım?
  Onaylanan her entry için 0.00005 btc (5000 satoshi) kazanacaksınız.  Şu an için bir üst sınır yoktur, her yazar geçerli her entry için bu ödülü kazanır.  (Bilgi: Yazının yazıldığı tarihte ödül karşılığı entry başına yaklaşık 1,2 tl 'dir.)
 • Kazandığım bitcoin'leri ne zaman talep edebilirim?
  10 entry'si onaylanan ve çaylaklıktan yazarlığa geçen her yazar biriken bitcoinlerini talep edebilir. Bitcoin gönderimi  24 saat içerisinde tamamlanır ve yazara özel mesajla bilgi verilir.
 • Her yazdığım entry ile bitcoin kazanır mıyım?
  Tüm entryler moderasyon tarafından incelenir  ve uygun görülen entryler onaylanır. Onaylanan entry'ler size bitcoin kazandırır. Endişelenmeyin şurada belirtilen basit birkaç kurala uyduğunuz sürece tüm entryleriniz onaylanacaktır.  
  Geçerli entrylere örnek olarak aşağıdaki 2 entry'e bakabilirsiniz:
  https://www.iyimi.com/sony-kd49xd7005b.html?entry_id=23
  https://www.iyimi.com/samsung-galaxy-note-4.html?entry_id=1688
 • Hangi durumlarda bitcoin kazanamam?
  Bitcoin kampanyasını suiistimal eden yazarlar (kopya içerikler, birden fazla yazar hesabı, otomasyon yazılımları v.s.) engellenirler ve kendilerine bitcoin gönderilmez. 
 • Kampanya ne zamana kadar devam edecek?
  Kampanya için ayrılan bütçe tükenene kadar kampanya devam edecek. Tahmini ilk 1000-2000 yazar ve ilk 10.000-20.000 entry bitcoin kazanacak. Gerekli görülmesi durumunda kampanya bütçesi iyimi.com tarafından artırılabilir. Site istatistiklerine şuradan ulaşabilirsiniz.
 • Nasıl üye olabilirim?
  Bu linke tıklayıp üyelik formunu doldurarak hemen yazmaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin hakkında 


Bu sayfa en son 19/11/2017 00:42 tarihinde güncellenmiştir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler