beats solo3 wireless

40 saatlik bir pil ömrü var ayrıca hızlı şarj özelliği o kadar hızlı ki bir lira ile çalışan bataryaları öldüren sokakta ki dandik hızlı şarj makinelerinden daha hızlı. müzik kalitesi noktasında apple'ın en iyi ürünleri arasında diyebilirim. basları, tizleri hissetmenin ötesinde içinizden geçtiğini algılayabiliyorsunuz.

illede apple alacağım ve kaliteli müzik dinleyeceğim diyorsanız bu kulaklığın bir tık üstü olan beats studio3'ü de düşünebilirsiniz.
beats kalitesi kesinlikle tartışılmaz.bunun üzerine wireless ve hızlı şarj özelliklerini de ekleyince muhteşem bir alet ile karşılaşıyoruz.müzik kalitesi zaten ayrı bir olay.

en olumsuz tarafına gelecek olursak kesinlikle fiyatı.kulaklığın fiyatı ortalama 1200 tl.yurtdışında belki ucuz olabilir ancak ülkemize göre çok pahalı bir cihaz.kimse kolay kolay alamaz.
kesinlikle parasini haketmeyen bir beats urunu daha. bose quietcomfort 35 bluetooth wireless, seinnheiser pxc 550 ve sony 1000xm2 gibi kulakliklar varken gidip beats solo3 wireless almak paranizi cope atmaktan baska bir sey degildir.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler