azar

rastgele görüntülü görüşme mantığını telefonlarımıza ilk taşıyan uygulama bu. en çok kullanan milletler uzak doğu ve güney amerika ülkeleri. karşı cins ile görüşmek için 9 kredi vermeniz lazım her 1 görüşme için. eğer azıcık eliniz yüzünüz düzgün ise çok iyi muhabbetler edebileceğiniz yeni arkadaşlarınızın olabileceği bir uygulama bu. ayrıca muadillerinden ayıran bir özelliği vardı hala var mı bilmiyorum ama kamerayı yüzünüzden uzaklaştırdığınızda kamera bulanıklaşıyodu. bu sayede art niyetli tayfa engellenmiş oluyordu.
anında görüntülü görüş uygulaması.

üniversite 1 okurken atletli görüntülü konuşma yaparken biri tarafından çıplaklık şikayeti almıştım ve 1 yıllık ban yemiştim. burdaki çıplaklık şikayeti hangi kafayla atıldı bilmiyorum ama çıplaklık banını atan moderatörler ot mu içmişti. atlet olom bu ne çıplaklığı. tek hoşuma giden yanı insanların canı sıkıldığı için girip erdemli sohbet etmeleriydi. bu konuda gayet hoş.
chatroulette ve connected.2me mantığını mobil uygulama üzerinden videolu random olarak uygulama üzerindeki kullanıcılarla görüşme yapma ve sosyalleşme olarak harmanlamış bir platform. azar ilk başta çıktığında bu amaçtan ayrışarak gerçekten kaliteli sohbetlerin döndüğü bir platformdu ama yine bu tarz uygulamaların evrildiği gibi dating ve çöpçatanlık amaçlarıyla çöplük haline gelmesi kaderini paylaşıyor. fikir güzel ama bu tarz fikirler her zaman dating olayına evrildiği için bir yerden sonra cılkı çıkıyor.
eskiden oldukça popüler olan omegle'nin telefon versiyonu diyebiliriz .mantık çok basit dünya üzerinde herhangi bir kişiyle rastgele eşleşiyorsunuz konuşmak istiyorsa her iki taraf da konuşuluyor ama iki taraftan biri istemezse istemeyen taraf değiştiriyor ve konuşma orada bitiyor
bunun bir örneği de livu ama en çok azar kullanılıyor. bazen bot kullanıp kullanmadığından emin olamıyorum. birkaç defa kullandım ama çok da memnun kalmadım.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler