ayak ısıtıcı

adından da anlaşılacağı gibi sadece ayakların altını ısıtmaya yarayan elektrikli cihaz. 100-150 tl civarında fiyatlara bulunabilir. termoforun elektrikle çalışanı da denebilir.
çok üşüyen birisi olarak herzaman ihtiyaç duyduğum ancak 15 yıldır almayı ertelediğim zamazingo/alet/cihaz/soba dır bir gün almayı planlarsam az elektirik tüketip aşağıdan yukarıya doğru sıcaklığını hissettirebilecek olanını alacağım. tanıdığım bir arkadaşın bu aparatını kedisi kullanıyordu el koymuştu mübarek kedi.
hayatımda ilk defa burada duyduğum alet. "herhalde elektrikli sobayı yere koymaktan bahsediyorlar" diye düşündüm zira öğrenci evlerinin dekorunda önemli yer tutan bir figürdür yerdeki elektrikli soba, malum. meğer böyle bir şey varmış gerçekten.

google'a yazdım. tip olarak notebook soğutucularını andırıyor. mantıken tam tersi olmaları haricinde, kullanımı da bu şekildeymiş. ufo gibi daha bilinen markaların dışında, my-so marka bir ayak ısıtıcıyı hepsiburada'da 70 liraya buldum.

fakat sadece ayakları ısıtmaya yönelik bir ürün icat edilmesi, bunun birçok marka tarafından üretilip satılması. bunların şokundan çıkamadım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler