avea

rezil bir firma. ben böyle rezillik görmedim, kullanamadığım mobil modem internet için para 3-4 ay para istediler üstüne üstlük bir de cayma bedeli ödedim sözleşmeyi feshedince, türk telekom'a satılınca biraz düzeldi mi bilmiyorum ama sırf şu sebeplerden dolayı türk telekom ya da başka bir operatörü kullanmam. *
hattımın turkcell olmasına rağmen sunduğu kampanyalarla beni oldukça heveslendiren firma.adamlar benim turkcell'e verdiğim fiyattan az bir fiyata benim aldığım hizmetin 4 katını alıyorlar.

çekiyor mu falan diye sorarsanız çoğu yerde çekiyor ancak çekmediği de çok oluyor.çok arkadaşım oldu sırf bu yüzden avea'ya söven.
en büyük sıkıntısı baz istasyonu sayısında azlık oan iletişim firması.
müşteri hizmetleri ilgilidir sorunları büyük oranda çözerler.
uygun tarifeleri bulunur ki bu diğer firmalarında kendi tarifelerinde ucuzluk yapmalarında büyük oranda etkili olmuştur.
gelecek yıllarda baz istasyonu sayısında artış ile iyi gelirler elde edebilecek bir firmadır.
vodafone- orta seviye fiyat orta seviye hizmet
turkcell- yüksek seviye hizmet yüksek fiyat
avea - sifir hizmet az seviye fiyat
turk telekom(avea) gecen yaz yurt dışına çıktığımızda bize tam olarak 2500 tl fatura mesaj bildirimi atan hattı kapatan ve kapatmak için de 2500 tl ye kadar bekleyen firma.siz siz olun turk telekom kullanarak turkiye sınırları dışına çıkmayın mümkünse türkiyede de kullanmayın. 2500 tl yi btk yoluyla iptal ettirdim ama 20 gün ecel terleri döktürdüler.
yaklaşık olarak 7 yıldır avea kullanıcısıyım bana göre her ne kadar çekim gücü olarak turkcell ve vodafone nun gerisinde olsada verdiği paket ve fiyat kıyaslamasıyla hala en ekonomik firmadır. ayrıca kamu çalışanları ve meslek guruplarına özel verdiği çok cazip tarifelerle türkiyede orta taban memur ve maaşlı çalışan kesime hitap etmektedir.
özellikle doğu ve güneydoğu illerinde sıkıntılı firma. yıllardır kullandığım hattımı geçen yıl kapattım. net çekmemesi, hat çekmemesi ne ararsan var. artık o kadar bıkmıştım ki numarayı bile taşımadım. turkcell candır.
avea, aria ve aycellin birleşmesiyle kurulmuş bir şirket. şimdi türk telekom bünyesinde. altında bimcell hizmet veriyor. bunlara rağmen hala baz istasyonu, altyapı problemleri yaşamaları anlaşılacak gibi değil. uygun fiyatları sebebiyle tercih sebebi.
her telefonda operatör olarak türk telekom yazmasına rağmen bende inatla avea yazmaya devam etmektedir..sanırm eski sim card olması sebebiyle..telefonu yenileyince hattı da değişiriz bi ara..bir de yukarda arkadaş sıfır hizmet yazmış ama çekem yerlerde avea diğerlerine fiyat olarak fark atmaktadır..mobilde net hızı aramadığımdan sadece arada ses gelmiyor kapatıp tekrar arayarak o sorunu çözüyorum..direkt konuşabilmek için 3 kat para vermeye niyetim yok..
yaklaşık olarak 10 yıldır kullanıyorum ve hat, internet çekmemesi gibi bir sıkıntı yaşamadım. faturalarımda hep olması gibi geldi. fiyat ve kalite performansı diğer öperatör şirketlerine göre daha iyi.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler