audio technica ath-sj11

gerçek bir f/p canavarı kafa üstü kulaklık. düşük bütçeyle alabileceğiniz en iyi parçalardan biri. ülkemize 150 tl ile girmiş, sonradan sanırım markanın piyasadan çekilmesiyle 30 tl'ye mediamarkt'ta satılmışlığı var. şimdilerde türkiye'de sıfırını bulmak zor ancak bulursanız kaçırmayın. doygun ve dengeli bir sesi var. hem rock hem de techno tarzı parçalarda tatmin edici bir performansı var. malzeme çok kaliteli, kulak süngerleri falan çok iyi yapılmış, 2 saat bununla film izliyorum hiçbir rahatsızlık yok.

eğer biraz daha bütçe varsa ath-sj55 modelini tercih edebilirsiniz.

https://www.amazon.com/audio-technica-ath-sj11-headphones-black/dp/b004kcjj4m/
müthiş kulaklıktır müthiş. ses kalitesi gayet iyidir, sade ve hafif tasarımıyla uzun süreli kullanıma uygundur. en önemlisi de benim gibi baslara aşırı yüklenilmiş kulaklıklara kıl oluyorsanız gayet iyi bir bas-tiz dengesi vardır.

maalesef markası beats olmadığı için yeterli ilgiyi görememiştir. stoklarını eritmek için fiyatlarında büyük damping yapıldığı doğrudur. ben de 50 liraya almıştım zamanında. sıfırını bulsam tekrar alırım yedekte dursun diye. keşke iki tane alsaymışım ilk aldığımda. bir daha böyle bir fiyat-performans ürününe denk gelir miyim bilmiyorum, hele audio-technica gibi bir markadan.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler