ati radeon rx 480

harika bir ekran kartı.

8 gb versiyonunu uzun zamandır kullanıyorum. ısınma problemi vs. hiçbir sorunla karşılaşmadım. eskiden olsa sağlam eskitirdim ama artık çalışan birisi olduğum için çok kullanamıyorum bu kaliteli parçayı.
kripto para madenciliği için kullanılan ekran kartlarından birisi.yurt dışında 199 $ olup türkiye'de 1320 tl ye satılan parça. ether kazanların en sevdiklerinden.hashrate i yüksek olan ekran kartı.
madencilik için yaratılmış ekran kartı.kolay kolay hiçbir yerde sıfırını bulamazsınız.ikinci eli ise sıkıntılıdır.satan adam büyük ihtimalle madencilik için kullanmıştır ancak madencilik ekran kartını çok yorar, ömrünü kısaltır.

içerisinde 14nm ile üretilmiş gpu bulunuyor ayrıca 4k, 5k ve 8k desteği mevcut ve vr ready bir ürün.(yani sanal gerçekliğe destek veriyor.)
kesilikle ikinci eli alınmaması gereken karttır.ama alacağım adam 5 ay kullanmış daha 1.5 yıl garantisi var diye düşünme .emin ol o kartın ömründen 5 yıl gitmiştir madenlerde..bunun yerine yeni çıkan 580 serisini tavisye derim.fiyat farkı oldukça azdır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler